דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון

ציוד משלים לתקשורת

נמצאו 208 ציוד משלים לתקשורת

טרנסיבר SFP ל-LX 1.25G 1310nm SM 10KM תעשייתי תואם CISCO
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 246 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 260 ₪
לקנייה
(בת חפר)
אנטנה פרבולית - Ubiquiti | AV-RD2G24 | Antena | 24dBi | MIMO 2x2
אנטנה חיצונית פרבולית RD-2G24 מחברת Ubiquiti פועלת בתדר 2.4Ghz בעוצמה של 24dBi , למוצר שנה אחריות
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 1,178 ₪ | משלוח: 15 ₪
מחיר סופי: 1,193 ₪
לקנייה
(הוד השרון)
אנטנה אומני פועלת בכל תנאי מזג האוויר L-Com | HG72704U | GSM
L-Com HG72704U אנטנה אומני פועלת בכל תנאי מזג האוויר, אחריות 12 חודשים עי דיירקט גרופ לעסקים.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 355 ₪ | משלוח: 15 ₪
מחיר סופי: 370 ₪
לקנייה
(הוד השרון)
טרנסיבר SFP ל-1.25G Tx1310nm/Rx1550nm SM 20KM תעשייתי
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 264 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 278 ₪
לקנייה
(בת חפר)
מתאם אופטי טרנסיבר מיועדות לשימוש עם מודול OLT בצבע אפור UbiquiTi | UF-GP-B
UF-GP-B UbiquiTi מתאם אופטי טרנסיבר מיועדות לשימוש עם מודול OLT בצבע אפור ועוד, כולל 12 חודשי אחריות.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 500 ₪ | משלוח: 15 ₪
מחיר סופי: 515 ₪
לקנייה
(הוד השרון)
HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A
מוצר חדש. HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 2,305 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 2,305 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
טרנסיבר ADVICE SFP-10G-MM SFP
Edvo--45712 (10G SFP+ Fiber Transceiver (Multi-mode - 300M MM
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 253 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 253 ₪
לקנייה
(רמת גן)
אנטנה חיבור SMA MALE תחום תדרים 860-960MHz ביצועים טובים L-Com | HG903RD-SM | GSM Rubber Duck Antenna
L-Com HG903RD-SM אנטנה חיבור SMA MALE תחום תדרים 860-960MHz ביצועים טובים , אחריות 12 חודשים עי דיירקט גרופ לעסקים.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 70 ₪ | משלוח: 15 ₪
מחיר סופי: 85 ₪
לקנייה
(הוד השרון)
טרנסיבר D-LINK DEM-211 SFP
oct-57777 טרנסיבר D-Link mini-GBIC LC Multi-mode DEM-211 , שלוש שנים אחריות(בכפוף להוראות היצרן)
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 179 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 179 ₪
לקנייה
(רמת גן)
טרנסיבר +SFP ל-LR 10G 1310nm SM 10KM תעשייתי תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 801 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 815 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר PLANET MTB-LA40 10G SFP 40km
Edvo--MTB-LA40 טרנסיבר PLANET MTB-LA40 10G SFP 40km, שנתיים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 1,723 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 1,723 ₪
לקנייה
(רמת גן)
3Com 3CSFP91 850NM 1000BASE-SX SFP Transceiver
5704 זמין במלאי.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 145 ₪ | משלוח: 15 ₪
מחיר סופי: 160 ₪
לקנייה
(חיפה)
אנטנה לממיר דיגיטלי HADV1020 Hyundai
1015880 אנטנה פסיבית לממיר דיגיטלי 3 מטר
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 69 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 69 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
טרנסיבר SFP ל-1.25G Tx1550nm/Rx1310nm SM 20KM
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 264 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 278 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר SFP ל-1.25G Tx1550nm/Rx1310nm SM 20KM תעשייתי
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 299 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 313 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר SFP ל-LX 1.25G 1310nm SM 10KM תעשייתי
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 246 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 260 ₪
לקנייה
(בת חפר)
אנטנת TRENDnet Outdoor TEW-AO12O
gt-15018 אנטנת TRENDnet 12dBi Outdoor Omni Directional Antenna TEW-AO12Oשלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 350 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 350 ₪
לקנייה
(רמת גן)
אנטנה חיצונית PLANET ANT-SE18
Edvo--ANT-SE18 אנטנה 12-18dBi כולל כבל 1 מטר, שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 920 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 920 ₪
לקנייה
(רמת גן)
DAGAN טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי, תואם CISCO SFP104-550
SFP104-550
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 132 ₪ | משלוח: 25 ₪
i
מחיר סופי: 157 ₪
לקנייה
(3 סניפים )
טרנסיבר PLANET MTB-SR SFP
Edvo--MTB-SR PLANET MTB-SR 10G SFP+ Fiber Transceiver Multi-mode for ENW-9801 שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 311 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 311 ₪
לקנייה
(רמת גן)
DAGAN טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM תעשייתי, תואם CISCO SFP106-10K
SFP106-10K
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 133 ₪ | משלוח: 25 ₪
i
מחיר סופי: 158 ₪
לקנייה
(3 סניפים )
טרנסיבר ADVICE SFP-G-SM SFP
Edvo--45708 (SFP Port 1000Base-LX Mini GBIC Module - 10KM (SM
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 145 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 145 ₪
לקנייה
(רמת גן)
TC-TP1 Network Probe for TC-NT2
106406 ■Comprehensive signal tester for network professionals ■Accurately tone trace and line test various voice and data cables ■Quickly identify faulty cables with the tone indicator LED
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 300 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 300 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
טרנסיבר תעשייתי ADVICE ISFP-G-MM2K SFP
Edvo--45717 (Industrial SFP Port 1000Base-SX Mini GBIC Module 2KM (MM
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 166 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 166 ₪
לקנייה
(רמת גן)
קטגוריות משלימות:
בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לרשת אלחוטית: Access Point, אנטנות, מאריכי טווח, חבילות תקשורת, מתאמים,כבלים לאנטנות, מאתרי נקודות Wifi ועוד. ניתן לבחור מבין המותגים 3COM, די-לינק, לינקסיס, אדימקס, Level One, ועוד.
המידע המופיע ב- zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלחו אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין