דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון

נמצאו 271 ציוד משלים לתקשורת

טרנסיבר PLANET MTB-RJ
PLANET MTB-RJ 10GBASE-T SFP+ Copper RJ45 Transceiver
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 891 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 891 ₪
לקנייה
(רמת גן)
נטסטיק מודם סלולרי Eco 150 4G LTE USB Wifi Hotspot
מוצר חדש נטסטיק מודם סלולרי Eco-150 4G LTE USB Wifi Hotspot תומך בתדרי LTE – תמיכה ב 4G תומך עד 8 משתמשים בו –זמנית נורית חיווי לסטטוס חיבור לרשת אפליקציית ניהול ושליטה למחשב משמש כנקודת אינטרנט ברכב, בבית ובחיבור למחשב
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 235 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 235 ₪
לקנייה
(קרית מוצקין)
WF2416 מכשיר לקליטת רשת אלחוטית WIFI.
חדש מכשיר לקליטת רשת אלחוטית WIFI. המכשיר מתאים לשימוש במיוחד במקומות בהם ישנה רשת אינטרנט אך היא חלשה מדיי.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 149 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 149 ₪
לקנייה
(2 סניפים )
מתאם רשת אלחוטי Edimax EW-7811DAC AC600 Dual-Band Directional High-Gain USB 150Mbps+ 433Mbps
מוצר חדש.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 129 ₪ | משלוח: 13 ₪
מחיר סופי: 142 ₪
לקנייה
TP-Link TL-ANT2412D 2.4GHz 12dBi Outdoor Omni-Directional
מוצר חדש ANT2412D
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 186 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 186 ₪
לקנייה
(3 סניפים )
מבוא גייגה למתג PLANET MFB-TFB40 SFP 40km
מבוא גייגה למתג PLANET MFB-TFB40 SFP 40km, שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 372 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 372 ₪
לקנייה
(רמת גן)
אנטנה D-Link ANT24-0800 Outdoor
אנטנה רב-כיוונית Outdoor 8dBi עבור נתבים ונקודות גישה אלחוטיות , שנה אחריות (בכפוף להוראות היצרן).
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 401 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 401 ₪
לקנייה
(רמת גן)
סורק רשת אלחוטי משרדי
סורק Brother ADS-2800W ממשקים USB 2.0 ,כרטיס רשת , מתאם רשת אלחוטי ?מהירות סריקה 30 דפים לדקה ?סריקה דו צדדית במהלך אחד ?סרקית מסמכים וכרטיסים ?סריקה יעילה עם מגוון תוכנות ?סריקה ישירות לשרת דוא ל שרת FTP לתקיות ברשת ולענן ?מסך מגע 3.7' ?מזין
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 2,980 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 2,980 ₪
לקנייה
(תל אביב)
HP X111 100M SFP LC FX Transceiver J9054C
מוצר חדש. HP J9054C X111 100M SFP LC FX Transceiver
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 709 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 709 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
אנטנה TP-LINK TL-ANT2415D
אנטנה חיצונית היקפית 15dbi ללא כבל, שלוש שנים אחריות(בכפוף להוראות היצרן)
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 249 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 249 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מתאם רשת אלחוטי TP-Link Archer T2U AC600
מוצר חדש. כרטיס רשת אלחוטי בתקן מהיר AC600 Archer T2U
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 85 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 85 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מתאם רשת אלחוטית USB טווח עד 3 קילומטר WIFI
מוצר חדש חדש !!! כיסוי מושלם ועוצמתי לאינטרנט - טווח גדול ביותר עד 3 קילומטר מעכשיו ניתן לגלוש בכל מקום ובכל זמן ללא חשש וללא הפרעות מיותרות מתאים במיוחד לאזורים עם קשיי קליטה תודות להגברה פנימית.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 229 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 229 ₪
לקנייה
(הרצליה)
אנטנה TP-LINK TL-ANT2408CL
אנטנה ללא כבל TP-LINK TL-ANT2408CL ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות*** שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן)
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 72 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 72 ₪
לקנייה
(רמת גן)
D-LINK ANT24-0800
7066 אנטנת Outdoor 8dBi עבור נתבים ונקודות גישה אלחוטיות - Omni Directional
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 352 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 352 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
TL-ANT2408C אנטנה ראדר 8DBI לרשת אלחוטית
חדש אנטנה ראדר 8DBI לרשת אלחוטית. אנטנה שתחברת לכל נתב או כרטיס עם אנטנה פריקה. רק לפרק את האנטנה המקורית ולהבריג את החדשה. מתאים לכל סוגי הנתבים הנפוצים TP-LINK,EDIMAX,TENDA,D-LINK. יש לשים לב שהאנטנה בכרטיס/נתב שלכם פריקה.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 69 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 69 ₪
לקנייה
(2 סניפים )
טרנסיבר HP X132 10G SFP+ LC SR J9150A
טרנסיבר HP X132 10G SFP+ LC SR J9150A, ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 1,474 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 1,474 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מתאם רשת אלחוטי TP-Link Archer T9UH AC1900
מוצר חדש. כרטיס רשת אלחוטי בתקן מהיר AC1900 Archer T9UH
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 260 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 260 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מתאם רשת אלחוטי Edimax EW-7822ULC AC1200 Dual-Band MU-MIMO USB Nano 300Mbps+ 867Mbps
מוצר חדש מתאם רשת אלחוטי Edimax EW-7822ULC AC1200 Dual-Band MU-MIMO USB Nano 300Mbps+ 867Mbps
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 180 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 180 ₪
לקנייה
(תל אביב)
אנטנה חיצונית PLANET ANT-OM8
אנטנה 8dBi Omni Directional Outdoor Antenna כולל כבל 1 מטר. שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 274 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 274 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מבוא גייגה למתג PLANET MFB-TFB20 SFP 20km
מבוא גייגה למתג PLANET MFB-TFB20 SFP 20km, שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 274 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 274 ₪
לקנייה
(רמת גן)
Punch Down Tool with 110 and Krone Blade
106411 ■Inserts and cuts terminations in one simple operation ■Precision blades are interchangeable and reversible between 110 and Krone standards ■Easy to handle comfort grip
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 179 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 179 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-TL70 70KM
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-TL70 70KM, שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 774 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 774 ₪
לקנייה
(רמת גן)
טרנסיבר D-Link 10GBASE-LR SFP+ DEM-432XT
SFP 10GBASE-LR טראנסיבר (ללא DDM) לכבל singlemode (עד 10 קמ) שלוש שנים אחריות(בכפוף להוראות היצרן)
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 1,332 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 1,332 ₪
לקנייה
(רמת גן)
לוחץ לרשת RJ45
107293 לוחץ לחיברי רשת 8p8c 6p6c 4p4c
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 147 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 147 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
קטגוריות משלימות:
בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לרשת אלחוטית: Access Point, אנטנות, מאריכי טווח, חבילות תקשורת, מתאמים,כבלים לאנטנות, מאתרי נקודות Wifi ועוד. ניתן לבחור מבין המותגים 3COM, די-לינק, לינקסיס, אדימקס, Level One, ועוד.
מוצרים מומלצים
בהשראת חיפושים קודמים
המידע המופיע ב zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.