דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון
אורח,
שלום

ציוד משלים לתקשורת

נמצאו 258 ציוד משלים לתקשורת

טרנסיבר ADVICE SFP-G-SMB40
SFP-Port 1000Base-LX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-40km
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 196 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 196 ₪
לקנייה
(רמת גן)
טרנסיבר ADVICE SFP-G-MM
(SFP Port 1000Base-SX Mini GBIC Module - 220M (MM
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 140 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 140 ₪
לקנייה
(רמת גן)
אנטנה D-Link ANT24-0802 8dBi Indoor Antenna
105786 D-Link ANT24-0802אנטנת רב-כיוונית Indoor 6dBi
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 139 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 139 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
מתאם רשת אלחוטית 150mbps בחיבור USB לקליטת WIFI
כרטיס רשת אלחוטית המאפשר לקלוט WIFI לטווח ארוך המתחבר ל USB של המחשב ומאפשר להעביר נתונים בקצב מהיר של 150mbpsבתקן 802.11N.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 78 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 78 ₪
לקנייה
(מיתר)
טרנסיבר תעשייתי ADVICE ISFP-G-MM2K
(Industrial SFP Port 1000Base-SX Mini GBIC Module 2KM (MM
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 182 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 182 ₪
לקנייה
(רמת גן)
HP AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit JW047A
מוצר חדש JW047A
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 108 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 108 ₪
לקנייה
(3 סניפים )
HP ProCurve Switch GL Transceiver Module J4864A
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 1,190 ₪ | משלוח: 19 ₪
מחיר סופי: 1,209 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
TL-ANT2408C אנטנה ראדר 8DBI לרשת אלחוטית
חדש אנטנה ראדר 8DBI לרשת אלחוטית. אנטנה שתחברת לכל נתב או כרטיס עם אנטנה פריקה. רק לפרק את האנטנה המקורית ולהבריג את החדשה. מתאים לכל סוגי הנתבים הנפוצים TP-LINK,EDIMAX,TENDA,D-LINK. יש לשים לב שהאנטנה בכרטיס/נתב שלכם פריקה.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 69 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 69 ₪
לקנייה
(2 סניפים )
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-LX SFP 10KM
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-LX SFP 10KM, שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 172 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 172 ₪
לקנייה
(רמת גן)
UBIQUITI AMO 2G10 AMO-2G10
מוצר חדש AMO-2G10
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 1,261 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 1,261 ₪
לקנייה
(3 סניפים )
HP AP-AC-12V30A 12V 30W Power Adapter JX989A
מוצר חדש JX989A
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 238 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 238 ₪
לקנייה
(3 סניפים )
ממתג 2 פורטים HDTV ATEN VS231
10416 ממתג 2 פורטים HDTV
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 524 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 524 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
מתאם רשת אלחוטי TP-Link TL-WN8200ND USB 300Mbps
מוצר חדש. כרטיס רשת אלחוטי בתקן מהיר 300Mbps N TL-WN8200ND
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 89 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 89 ₪
לקנייה
(רמת גן)
אנטנה אלחוטית Edimax ANT2412D2
מוצר חדש ANT-2412D2
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 700 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 700 ₪
לקנייה
(3 סניפים )
בקר תקשורת  Communication USB to RS485 converter SCM-US48I
מוצר חדש.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 399 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 399 ₪
לקנייה
(בת חפר)
מערכת שליטה מרחוק Matrox Extio F1240
14276 מערכת שליטה מרחוק על המחשב (עד 250 מטר), תומך בתצוגה על 2 מסכים בו זמנית, כולל סאונד, זיכרון: 128MB, רזולוציה 1600 * 2560, 6 פורטי USB. אחריות לשנתיים.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 21,099 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 21,099 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
טרנסיבר PLANET MTB-LA20 10G SFP 20KM
טרנסיבר PLANET MTB-LA20 10G SFP 20KM, שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 989 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 989 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-LA20 SFP 20km
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-LA20 SFP 20km, שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 1,156 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 1,156 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מתאם רשת אלחוטי Edimax EW-7822ULC AC1200 Dual-Band MU-MIMO USB Nano 300Mbps+ 867Mbps
מוצר חדש מתאם רשת אלחוטי Edimax EW-7822ULC AC1200 Dual-Band MU-MIMO USB Nano 300Mbps+ 867Mbps
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 180 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 180 ₪
לקנייה
(תל אביב)
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-TLB40 SFP 40km
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-TLB40 SFP 40km, שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 637 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 637 ₪
לקנייה
(רמת גן)
TP-Link TL-ANT2415MS 2.4GHz 15dBi 2x2 MIMO Sector Antenna
מוצר חדש TP-Link TL-ANT2415MS 2.4GHz 15dBi 2x2 MIMO Sector Antenna מוצר חדש TP-Link TL-ANT2415MS 2.4GHz 15dBi 2x2 MIMO Sector Antenna KSP
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 945 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 945 ₪
לקנייה
אנטנה D-Link ANT24-0802C Indoor
אנטנת רב-כיוונית Indoor 8dBi עבור נתבים ונקודות גישה אלחוטיות , שנה אחריות(בכפוף להוראות היצרן)
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 109 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 109 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מפצל רשת/חשמל  EDIMAX GP-101SF
109391 מכשיר אשר מקבל חשמל ומידע דרך רשת (POE) ומפצל אותם לשימוש מכשירים חיצוניים Allows for non-PoE device installation in remote locations where power is unavailable Adjustable slide switch for either 5V DC, 9V DC or 12V DC output power
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 169 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 169 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
כרטיסי רשת אלחוטיים למחשב נייח D-Link DWA-548
DWA-548
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 78 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 78 ₪
לקנייה
(תל אביב)
חיפוש חנויות ציוד משלים לתקשורת לפי עיר
קטגוריות משלימות:
בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לרשת אלחוטית: Access Point, אנטנות, מאריכי טווח, חבילות תקשורת, מתאמים,כבלים לאנטנות, מאתרי נקודות Wifi ועוד. ניתן לבחור מבין המותגים 3COM, די-לינק, לינקסיס, אדימקס, Level One, ועוד.
מוצרים מומלצים
בהשראת חיפושים קודמים
המידע המופיע ב zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.
ykm לאתר