דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון
מודעה פרסומית

נמצאו 251 ציוד משלים לתקשורת

מתאם רשת אלחוטי TP-Link TL-WN722N nLITE 150Mbps
99360-722-04 מתאם רשת USB אלחוטי מבית TP-Link במהירות 150Mbps ובתקנים 802.11b/g/n
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 69 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 69 ₪
לקנייה
מתאם רשת אלחוטי TP-Link TL-WN8200ND nMax 300Mbps
99360-820-04 מתאם רשת אלחוטי חזק במיוחדואיכותי מבית TP-Link במהירות העברת נתונים עד 300Mbps תומך בתקנים 802.11b/g/n בעל 2 אנטנות.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 129 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 129 ₪
לקנייה
טרנסיבר ADVICE SFP-G-SMA40
Edvo--45709 SFP-Port 1000Base-LX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-40km
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 168 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 168 ₪
לקנייה
(רמת גן)
טרנסיבר PLANET MTB-SR
Edvo--MTB-SR PLANET MTB-SR 10G SFP+ Fiber Transceiver Multi-mode for ENW-9801שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 323 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 323 ₪
לקנייה
(רמת גן)
טרנסיבר תעשייתי ADVICE ISFP-G-MM
Edvo--45716 Industrial SFP Port 1000Base-SX Mini GBIC Module
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 168 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 168 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מתאם רשת אלחוטי TP-Link TL-WN8200ND USB 300Mbps
מוצר חדש. כרטיס רשת אלחוטי בתקן מהיר 300Mbps N TL-WN8200ND
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 89 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 89 ₪
לקנייה
(רמת גן)
D-LINK Antenna Gain Outdoor 8dBi Omni-directional 8dBi/ 360 ANT24-0800 במלאי
מוצר חדש ANT24-0800
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 354 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 354 ₪
לקנייה
(3 סניפים )
אנטנה D-Link ANT24-1202 Outdoor
si-di-21362 אנטנה D-Link ANT24-1202 Outdoor , אנטנה רב-כיוונית Outdoor 12dBi , שנה אחריות(בכפוף להוראות היצרן)
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 651 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 651 ₪
לקנייה
(רמת גן)
טרנסיבר ADVICE SFP-10G-MM
Edvo--45712 (10G SFP+ Fiber Transceiver (Multi-mode
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 252 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 252 ₪
לקנייה
(רמת גן)
טרנסיבר D-LINK DEM-211
si-di-DEM-211 טרנסיבר D-Link mini-GBIC LC Multi-mode DEM-211 , שלוש שנים אחריות(בכפוף להוראות היצרן)
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 173 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 173 ₪
לקנייה
(רמת גן)
8DBI ANTENNA אנטנה ראדר 8DBI לרשת אלחוטית.
חדש אנטנה ראדר 8DBI לרשת אלחוטית. אנטנה שתחברת לכל נתב או כרטיס עם אנטנה פריקה. רק לפרק את האנטנה המקורית ולהבריג את החדשה. מתאים לכל סוגי הנתבים הנפוצים TP-LINK,EDIMAX,TENDA,D-LINK. יש לשים לב שהאנטנה בכרטיס/נתב שלכם פריקה.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 49 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 49 ₪
לקנייה
(2 סניפים )
מתאם רשת אלחוטי TP-Link TL-WN823N Mini USB 300Mbps
מוצר חדש. כרטיס רשת אלחוטי בתקן מהיר 300Mbps N TL-WN823N
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 69 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 69 ₪
לקנייה
(רמת גן)
טרנסיבר HP X111 100M SFP LC FX J9054C
cd-44957 טרנסיבר HP X111 100M SFP LC FX J9054C
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 640 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 640 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מתאם רשת אלחוטי TP-Link Archer T2U AC600 Dual Band 600Mbps
מוצר חדש. מתאם רשת אלחוטי בתקן USB איכותי מבית TP-Link, במהירות העברת נתונים עד 600Mbps תומך בתקנים 802.11ac/a/b/g/n ותמיכה ב- Dual-Band מתאם רשת אלחוטי בתקן USB איכותי מבית TP-Link, במהירות העברת נתונים של עד 600Mbps תומך בתקנים 802.11ac/a/b/g/n עם ת
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 85 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 85 ₪
לקנייה
ערכת טכנאי רשתות ערכת טכנאי רשתות
מוצר חדש ערכת טכנאי רשתות לוחץ כבל רשת, בודק כבלים, 50 מחברי RJ45
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 149 ₪ | משלוח: 25 ₪
מחיר סופי: 174 ₪
לקנייה
(נתניה)
ProCurve 100-FX SFP-LC Tranceiver J9054B
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 749 ₪ | משלוח: 19 ₪
מחיר סופי: 768 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
מגבר רשת אלחוטית  Edimax EW-7438RPN-MINI
EW-7438RPN-MINI
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 94 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 94 ₪
לקנייה
(תל אביב)
HP X111 100M SFP LC FX Transceiver J9054C
100M
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 690 ₪ | משלוח: 19 ₪
מחיר סופי: 709 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
10GBASE-LR SFP+ Transceiver Up to 10 km
DEM-432XT
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 1,002 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 1,002 ₪
לקנייה
(חולון)
שקע תקשורת RJ45 CAT5E תואם גוויס Gewiss
CAT5E-GW1 שקע תקשורת CAT5E מתאים לכלל תואמי גוויס ול''משרדיות''
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 25 ₪ | משלוח: 19 ₪
מחיר סופי: 44 ₪
לקנייה
(הוד השרון)
מתאם רשת אלחוטית 300Mbps בחיבור USB לקליטת WIFI
כרטיס רשת אלחוטית המאפשר לקלוט WIFI לטווח ארוך המתחבר ל USB של המחשב ומאפשר להעביר נתונים בקצב מהיר של 300Mbps בתקן 802.11N.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 49 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 49 ₪
לקנייה
(מיתר)
אנטנה Level One OAN2080 8dBi Outdoor
gli---30997 אנטנה Level One OAN2080 8dBi OutdoorL1 Antenna 8dBi Outdoor W lightning protector W cable***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות*** שנתיים אחריות (בכפוף להוראות היצרן)
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 138 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 138 ₪
לקנייה
(רמת גן)
טרנסיבר ADVICE SFP-G-MM
Edvo--45706 (SFP Port 1000Base-SX Mini GBIC Module - 220M (MM
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 140 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 140 ₪
לקנייה
(רמת גן)
D-LINK Antenna Cable 3M Low loss cable ANT24-ODU3M
מוצר חדש ANT24-ODU3M
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 164 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 164 ₪
לקנייה
(3 סניפים )
קטגוריות משלימות:
בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לרשת אלחוטית: Access Point, אנטנות, מאריכי טווח, חבילות תקשורת, מתאמים,כבלים לאנטנות, מאתרי נקודות Wifi ועוד. ניתן לבחור מבין המותגים 3COM, די-לינק, לינקסיס, אדימקס, Level One, ועוד.
המידע המופיע ב zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.