דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון
פרסום ב zap
צירוף חנותך ל-zap
אתר zap השוואת מחירים הוא פלטפורמה דיגיטלית רבת-עוצמה שמסייעת לגולשים בתהליך קבלת ההחלטות לפני כל קנייה: השוואת מחירים של למעלה ממיליון מוצרים, מפרטים טכניים וסקירות מוצרים, חוות דעת גולשים על מוצרים וחנויות המציגות באתר, סקירות מוצרים, מדריכי קנייה ועוד. האתר מציג למעלה מ-1500 אתרי מסחר שונים, ומאפשר לגולשים להשוות מחירים במגוון רחב מאוד של תחומים לרבות מוצרי חשמל ומחשבים, ספורט, ילדים, רכב, לייף-סטייל ועיצוב, תיירות ועוד.

באתר מבקרים מדי חודש כ-10 מיליון צרכנים המאופיינים כגולשים בעלי כוונת קנייה גבוהות. הגולשים באתר מבצעים רכישות בהיקף של עשרות מיליוני שקלים מדי חודש.

על מנת שמוצרי חנותך יוכלו להשתלב במערכת השוואת המחירים של zap, צריך להיות ברשותך אתר סחר אינטרנטי המבצע משלוחים, כולל סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט ומותאם לתצוגה במובייל.

הצטרפות חנות להצגה ב-zap השוואת מחירים אינה דורשת תשלום ראשוני או התחייבות לתקופת פרסום כלשהי.

התשלום מבוסס על כמות ההפניות המתקבלות מאתר zap השוואת מחירים לאתר החנות (Pay Per Click) + תשלום חודשי קבוע. כל חנות המציגה את מוצריה באתר zap השוואת מחירים מקבלת גישה לממשק ניהול מתקדם ונוח, באמצעותו ניתן לבדוק את כמות הכניסות לאתר החנות מתוך אתר zap השוואת מחירים, לצד כלי ניהול ואנליזה רבים נוספים.

נשמח שתצטרפו אלינו.


לקבלת מידע נוסף ובדיקת התאמת אתר חנותך, יש למלא את הפרטים הבאים:
השדות המסומנים ב* הינם שדות חובה
*
שם מלא
*
דואר אלקטרוני
טלפון
*
נושא הפנייה
*
נושא
*
תוכן ההודעה
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.