דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון

מכונת כביסה ‏פתח קידמי Bosch WAW28520IL ‏9 ‏ק"ג בוש

4,040 - 3,069
חדש מתוך 24 חנויות
2,799 - 2,795
מתצוגה מתוך 2 חנויות
מותג:
Bosch,
מיקום הפתח:
פתח קידמי,
קיבולת:
9 ק"ג,
דירוג אנרגטי:
A,
מהירות סחיטה:
1,400 סל"ד,
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מגמות מחיר ופופולאריות
נמצאו 4 חוות דעת גולשים למוצר מכונת כביסה ‏פתח קידמי בוש WAW28520IL ‏9 ‏ק"ג
כתוב חוות דעת
שם:
תאריך:
03/10/2019
דירוג:
(1 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
המכונה לאחר כשלוש התחילה לקרוע את הבגדים.
יש לציין שהשכינה שלי יש אותו דגם שרכשנו באותה התקופה וגם אצלה לאחרונה קורעת את הבגדים.
יתרונות
אין
חסרונות
קורעת בגדים
שירות לקוחות לא יעיל ולא איכותי
שם:
תאריך:
29/08/2019
דירוג:
(4 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
אמנם יש לי אותה כחודש, אבל המכונה ממש מעולה. מלא אופציות של כיוון גם טמפרטורה וגם סחיטה בכל תוכנית. אפילו תוכנית של הוצאת מים מהמכונה. כביסה נקיה. מכונה עם תצוגה ענקית. אם לא ממלאים את התוף יש תוכניות קצרות של שעה בערך. אם ממלאים כותנה למשל, התוכנית ארוכה מאד שעתיים.יתרונות
מכונה יוקרתית עם מלא אופציות כיוון

חסרונות
תוכנית כותנה ל9 קג אורכת יותר משעתיים
שם:
תאריך:
09/12/2016
דירוג:
(1 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
הזהרו מקנית המכונה.
המכונה קורעת את הבגדים.
מכונה נרכשה במרץ 2016.
אחרי חודש הוחלף גומי קידמי כיוון שהמשיכה לקרוע בגדים.
אחרי כ-7 חודשים כיוון שהבגדים המשיכו להיקרע. נשלח טכנאי שגזל לי יום עבודה, רק כדי לקחת את הבגדים הקרועים לבדיקת מעבדה.
היום 09 דצמבר 2016, מכונה בת פחות מ-9 חודשים כתוצאה מבדיקת המעבדה של הבגדים שנקרעו הוחלף גומי בפעם השניה.
הביאו מגבות לנסיון כביסה. מגבות ישנות שהן סוג של ברזנט שלא יקרעו לעולם.

הטענה שאנחנו לא מכבסים נכון היא שטות גמורה. כיוון שלפני מכונה זו היתה לנו מכונת בוש MAXX במשך למעלה מ-10 שנים ללא אף תקלה של קריעת בגדים.

הזהרו - לא לקנות
יתרונות
אין
חסרונות
קורעת בגדים
שם:
תאריך:
01/11/2016
דירוג:
(2 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
במשפט קצר : כגודל הצפייה כך גודל האכזבה רציתי לעדכן לכוכב אחד מינוס בלבד , אך ממשק זאפ לא אפשר זאת.
עדכון : 23.12.18 לאחר שנתיים של שימוש הנני לעדכן, בנוסף למגרעות שפירטתי להלן, כעת אני ממתין לטכנאי בפעם השניה החודש, לאחר שהמכונה הקפיצה את החשמל. לאחר בדיקה של טכנאי הוא הודיע שצריך שוב להחליף כרטיס אלקטרוני , וכל זה בהפרש של חודש מהחלפת הכרטיס הקודם.
בנוסף, הלך מנגנון נעילת הדלת, והוחלף. יחד עם הכרטיס. הכרטיס השני שצריכים להחליף הוא כרטיס ספק הכוח. הראשון היה כרטיס בצד ימין, השני בצד שמאל.
לא דיי בזה, אלא עוד טרם התקלות הללו בזמן שכן עבדה היו רעשים מוזרים מאד בתחילת התוכנית, רעשי מתכת מוזרים מהלאגרים. הרעשים שככו עם עליית טמפרטורת המים. שום טכנאי לא פתר לי את הבעיה הזו.
חשוב: אציין שהמכונה אצלנו עובדת ב'חצי משרה', היות ואנו משפחה קטנה, נכון לעכשיו - 3 נפשות בלבד.

וליתר הרחבה... להלן החוות דעת הראשונה טרם העדכון...
בחרתי במכונה זו מהטעם היחיד שקיבלתי המלצות מכמה טכנאים מנוסים להתמקד רק במותגים : BOSCH / SIEMENS / CONSTRUCTA ובהדגשה לתוצרת גרמניה. ואכן ביררתי רק על שלושת מותגים אלו בתקווה שאני עומד לבצע את עסקת חיי למכונה מושלמת לאורך זמן.
בתחילה הזמנתי את הקונסטרוקטה דגם 12W46IL , אך אח"כ התברר לי בוודאות שאין בה קדם שטיפה, ולא תכנית ניקוי תוף ייעודית... בנוסף הצג שלה לא ברור, ולא קריא.
החלפתי לדגם הנוכחי בגלל יתרונותיו הברורים, יש בו קדם שטיפה בכפתור ייעודי, יש תוכנית ניקוי תוף. והצג ברור מאוד וקריא. בנוסף מהירות של 1400 סל"ד, יתרון מסוים למי שאין לו מייבש לעונת החורף...
המכונה הגיעה, הטכנאי התקין, וקדימה לעבודה... בהפעלת בכורה נוכחתי לראות כי התוף הפנימי היה מלוכלך בחומר שומני ועל הגומייה בדלת היו סימני מים, לדברי הטכנאי הסימנים הם כתוצאה מבדיקות שעשו למכונה במפעל.
המכונה מציגה בכל תוכנית שמסומנת בבורר את כמות הכביסה האפשרית לאותה תכנית.
אין ידית קפיצית בדלת אלא היא נסגרת בלחיצה על עיקרון מגנט.
לפני תחילת הפעולה התוף נוקש ימינה ושמאלה על צירו זאת בכדי לשקול את התכולה (זו לא תקלה מתרגלים לעניין).
המנוע שקט מאוד בטירוף!!! גם כשעומדים בסמוך אליה רעש המנוע לא נשמע, אבל רעש הכבסים הנוקשים על התוף נשמעים היטב, במיוחד שמגירת חומרי הניקוי לא אטומה בכלל לרעשים העולים מהתוף.
לחיצה על כפתור ההפעלה/השהיה מאפשרת פתיחת הדלת באופן מיידי (פרט למצבים בהם התוכנית היא בטמפרטורה גבוהה והמים חמים, או מעל מפלס הדלת). קורה לפעמים שהדלת עם הנוזלים שעליה מטפטפת על הרצפה. הרעש בשחרור הנעילה בשעת הפתיחה הטריד מעט בהתחלה היות והרעש לא סטנדרטי, הרעש נשמע כדפיקה חזקה של פלסטיק במתכת.
יש יציאת מים נוספת לתוך התוף מעל הדלת, דבר מבורך לכשלעצמו, בפרט לשטיפת שאריות קצף, והרטבה מהירה של הכביסה.
מערכת לניקוי עצמי של מגירת האבקה לא הוכיחה את עצמה, תצטרכו לעבוד מידי פעם באופן ידני כבכל מכונה רגילה.
בסיום התכנית תמיד נשארים מים על הגומייה עקב הנדסה לקויה, אין בגומייה שיפוע המחזיר את שארית המים לתוך הדוד, זו לא ההנדסה הלקויה היחידה, כפי שיפורט להלן.
הזמן שנותר על הצג לתוכנית אינו סוף פסוק. הוא תלוי בגורמים משתנים כמו סוג הבד, מגבות/סדינים/חולצות ולפי זה מתארך/מתקצר בהתאם תוך כדי התוכנית.
הכפתור של speedperfect מאוד יעיל בקיצור התוכנית והתוצאות מספקות בהחלט. כמו כן אהבתי את לחצן הwater plus (הלא חסכוני) שצורך מים בשפע ומעלה את המפלס מעל קו הדלת.
המקשים הם מקשי טאצ' ועלולים להלחץ בקלות גם בנגיעה קלה של העומדים סמוך, נעילת הילדים לא נועלת את הכפתור ההדלקה הראשי.
איכות הרכבה פשוטה, הדבר מתבטא בחלקי פלסטיק לא אחידים ולא נוקשים, וכן במגירת חומרי הניקוי שעושה רושם של פלסטיקה קלילה.
והנה פאדיחה מטופשת - כשתכניסו כביסה של מגבות גם כשהתכולה (בכביסה יבשה) תהיה כחצי מקיבולת התוף או בפריטי כביסה רגילה (לא מגבות) כשהמשקל יהיה באזור ה 7 קילו ומעלה הגומייה סביב הדלת מתקמטת ונמשכת כלפי מטה ממש כאילו קורסת תחת הנטל וכמו שלא תוכננה למשקל זה, בנוסף הגומייה הצמודה לתוף תתחכך בגומייה שעל מפתן הדלת ותכה בה, הדבר מודגש בפרט בשלבים המוקדמים של הסחיטה... זוהי הנדסה גרועה ביותר ואף מבישה, בפרט כשמדובר במותג כמו BOSCH , האמת חייבת להיאמר!
אך הנקודה שבגינה התאכזבתי קשות מאוד מהמכונה ותקוותי ממנה נופצה לרסיסים היא התקלה הנלווית לסחיטה במכונה, בפרט בתחילת הסחיטה ולהלן הסיפור :
הטכנאי שהתקין את המכונה ייצב אותה כדבעי בכ"א לפי ראות עיניו. לאחר מספר הפעלות נוכחתי שפעולת הסחיטה ממש לא כשורה, התוף הפנימי דופק בחזקה וכל המכונה נעה ונדה לצדדים...
בקבוק שהיה עליה נפל לרצפה ואחרים נסעו עליה מצד אל צד, הזמנתי שוב טכנאי, ביחד ביצענו סחיטה. כשהתחילה הסחיטה הוא מיד זיהה את הבעיה ועצר את המכונה, הוא היה בטוח שעלה על הבעיה וזה עניין של ייצוב ( לא גיליתי לו שאכן הטכנאי המתקין כבר ייצב את המכונה. חשבתי לעצמי, מה יש שעוד טכנאי יוסיף נופך משלו לייצוב המכונה - חשבתי,).
לאחר שנוכח גם הוא שהמכונה מיוצבת אך הבעיה בעינה עומדת, פתח את החלק העליון להיות בטוח שאין מי מהקפיצים משוחרר, כמו כן אף בדק אף את קיבועי המשקולות שאולי ח"ו אחד מהם רופף, אך לא, כל הבדיקות העלו חרס הכל היה במקום. כשלא נותרה לו ברירה ולא הצליח להתגבר על התקלה, אמר שהרעידות ודפיקות התוף החזקות מורגשות היטב בתחילת הסחיטה היות והכביסה במכונה עדיין לא מאוזנת... נשמע נורמלי. (רק חבל שלא העלה את הרעיון הזה בהתחלה – מיד כשעצר את המכונה) בכ"א בדקתי מיד לאחר סחיטה בביצוע סחיטה חוזרת ללא שטיפה בנתיים ונוכחתי שהבעיה עדיין קיימת. המכונה רועדת גם כשהכביסה מאוזנת. משמע יש דפק בהנדסת המכונה שאינה יציבה, היא פשוט רועדת כמו מכונה ישנה שכבר יש לה שנים של עבודה באמתחתה...
אני מתכונן להזמין טכנאי חיצוני באופן פרטי לנסות להתגבר על התקלה.
מכרים שיש להם את הקונסטרוקטה 9 קילו דווחו שאכן הבעיה אצלם דומה ואף חמורה שבעתיים, ולכן מעל המכונה הם נזהרים שלא להניח שום חפץ שעלול להינזק בשעת הסחיטה במכונה.
אם הייתי עומד כעת לפני רכישה של מכונת כביסה ללא שום ספק את המותג הזה הייתי משאיר בחנות... לדעתי היבואן היה אמור להחזיר ליצרן את כל הליין ולגלגל את האחריות לפתחו. להבא לוודא שאכן ישווקו מוצרים שעונים לדרישות המינימאליות של הצרכן... (עד כאן חוות הדעת הראשונה)
היה מגיע למכונה כוכב אחד מינוס. הממשק של זאפ לא אפשר, היות ובהתחלה נתתי 2
היא רחוקה מאוד מלהשביע רצון ... לולי הכיתוב עליה שאכן מיוצרת בגרמניה, קשה לי היה להאמין לכך. יותר גרועה ממכונה סינית.
זבל של מכונה (זה עוד בלשון עדינה)...
ניסיתי להשיג את היבואן, להתאוננן מולו על המכונה הרעה שהוא מייבא, אך משום מה שירות CSB לא נותן לי לתקשר עמו, בתואנה שהם רק שירות ולא יבואנים ואינם יודעים מי היבואן, (תשובה 'חכמה' מאוד) מעניין אז מי היבואן חוץ מ- CSB ? שאלתי את גוגל, הוא לא יודע!
יתרונות
קדם כביסה.
המטרה עילית .
צג ברור.
מנוע שקט.
הוספת כמות מים.
1400 סל''ד.
חסרונות
רועדת מאוד מאוד בסחיטה.
נשאר מים על הגומייה
כבל חשמל קצר.
איכות הרכבה.
מקשים עדינים מדאי.
הלך כרטיס פעמיים לאחר שנתיים.
המידע המופיע ב zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.
קנית מוצר זה?
כתוב חוות דעת