דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון

מדפסת Canon MX925 קנון

1,119
מתוך 1 חנויות
מותג:
Canon,
סוג המוצר:
מדפסת משולבת,
סוג הפלט:
צבעוני,
מאפייני רשת:
WiFi,
רזולוציה מקסימלית:
DPI‏ 96...
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מגמות מחיר ופופולאריות
נמצאו 9 חוות דעת גולשים למוצר מדפסת קנון MX925
כתוב חוות דעת
שם:
תאריך:
24/08/2020
דירוג:
(1 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
המדפסת עבדה טוב בדיוק חצי שנה עם כמות הדפסות בנונית ומטה.
אחרי חצי שנה התחילו בעיות של דפים שנתקעים, תקלות לא ברורות שדורשות ניתוק מהחשמל לכמה דקות.
מדי פעם מתנתקת מהרשת ולא מצליחה להתחבר בחזרה עד ריסט.
אחרי פחות או יותר כשנה - נגמרו ראשי הדיו הצבעוני השניים שהחלפתי ולקח קצת זמן עד שהחלפתי אותם...
קניתי ראשי דיו חדשים החלפתי אותם ואז המדפסת החליטה שלא בא לה יותר להדפיס... לא משנה מה ניסיתי לעשות לא עזר כלום.
מדפסת לשנה אחת בלבד !
יתרונות
חיבור יחסית קל ל wifi
הדפסה צבעונית טובה
חסרונות
קצב איטי בהתחלת הדפסה - מלא רעשים ובדיקות עד שמחליטה להוציא את הדף הראשון.
לא חסכונית בדיו.
תקלות לא ברורות שדורשות הפעלה מחדש.
גדולה פיזית - תופסת הרבה מקום
שם:
תאריך:
21/09/2019
דירוג:
(1 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
לא להתקרב!!!
הייתה ברשותי כשנתיים.
סבלתי ממנה המון.
לכאורה מדפסת מצויינת - יש לה פונקציות מצויינות. הפכית דפים אוטומטית בהדגפסה דו צדדית, סריקה לדיסק און קי ועוד.
ברוב הפעמים שניגשתי להדפיס היא הוציאה לי את המיץ. נתקלתי המון פעמים בשגיאה B200, שלפי Canon הסיבה אליה לא ידועה. איך חברה מוציאה מכשיר עם שגיאות שצצות בלי סיבה ידועה אני לא יודע. כדי לתקן את הבעיה הזאת צריך לשבת הרבה זמן ולעשות כל מיני פעולות מזדמנות שאנשים באינטרנט מצאו. יכולים לשבת כחצי שעה בשביל להדפיס דף. אני לא מדפיס הרבה ולכן המדפסת החזיקה אצלי כל כך הרבה זמן, אבל זה פשוט נמאס. מעל 50% מהפעמים שרוצים להדפיס נתקלים בתקלה.
מסכם ואומר שוב, היא לא שווה גרוש.
יתרונות
אין.
חסרונות
מפורט למעלה
שם:
תאריך:
11/02/2019
דירוג:
(4 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
הייתה ברשותי שנה וחצי. זאת מדפסת מעולה אבל יש לה חסרונות משמעותיים. בצד החיובי - היא מתחברת לרשת האלחוטית ויש עבורה אפליקציית טלפון, כך שניתן לסרוק ולהדפיס דרך הטלפון גם כשאין בסביבה מחשב, ולהתחיל סריקה מהמחשב ולשלוף את הקובץ בלי קישור פיסי בין המחשב למדפסת. איכות הדפסת הצבע היא מעולה - כמו הדפסה בחנות צילום (אבל הדפסת הצבע מאוד איטית ודורשת להמתין יממה לייבוש). יש לה הדפסה דו צדדית טובה, שלעולם לא נתקעה, ופידר להזנה מהירה של חבילת דפים לסורק (הפידר דווקא לא כל כך יעיל והדפים נתקעים לפעמים). היא קומפקטית והתאימה למדף של כוננית רגילה. בצד החסרונות, הדיו שלה יקר ונגמר במהירות. הזמנתי דיו תואם במקום מקורי, ומהר מאוד ההדפסה השתבשה, ואף ניקוי אוטומטי לא הועיל. המדפסת נשלחה למרכז השירות, שם הודיעו ש: א. הדיו התואם הרס את ראש הדיו, ב. השימוש בדיו התואם פגע באחריות והם לא יתקנו (התיקון עולה יותר מהמדפסת). *אל תשתמשו איתה בדיו תואם!* היא כנראה רגישה מאוד. הדיו המקורי די יקר, והיא, כאמור, צורכת לא מעט ממנו (בשונה ממדפסות לייזר). אני הייתי זקוק לה לשימוש אינטנסיבי יותר משימוש ביתי, בדיעבד אני חושב שהיא לא מתאימה לכך, בגלל עלות הדיו המקורי וחוסר היכולת להשתמש בדיו תואם במקום. יכול להיות שרק מדפסות לייזר מתאימות לשימוש יותר משמעותי מהשימוש הביתי הרגיל. הייתי ממליץ עליה כמדפסת לשימוש ביתי ולא למשרד קטן או לצורכי עבודה גם בבית.
יתרונות
הדפסה דו-צדדית טובה שלא נתקעה לי אף פעם, חיבור לרשת האלחוטית, מתקשרת עם אפליקציית קאנון לטלפון - אפשר להדפיס ולסרוק בלי מחשב, הדפסות צבע יפות על נייר מיוחד, כמו של חנות צילום (מקבלים דגימה של 5 או 10 דפים כאלו). קומפקטית - נכנסה לכוננית קלסרים רגילה.
חסרונות
דיו, דיו, דיו. *אל תשתמשו איתה בדיו תואם!* הדיו נגמר מהר והוא יקר. גם הדיו השחור הנוסף שמגיע במחסנית גדולה נפרדת נגמר מהר. גם דיו תואם זה לא פתרון - אצלי הדיו התואם הרס את ראש הדיו והפר את האחריות, ונאלצתי לזרוק אותה אחרי שנה וחצי (אני כותב את זה בלאקוניות כי זה הז'אנר אבל המקלדת רטובה מדמעות). חיסרון נוסף - הדפסת הצבע לצורך תמונה משפחתית היא איטית, ונדרש להניח את התמונה המודפסת בצד ל-24 שעות. יותר זול, מהיר ואיכותי ללכת פשוט לחנות צילום עבור התמונה לסבתא. לדעתי היא לא מתאימה לשימוש חצי-משרדי (כפי שקיוויתי), אלא לביתי-משפחתי בלבד. לשימוש משרדי-למחצה כנראה שכדאי להשתמש בלייזר ולוותר על הצבע. הפידר לא אפקטיבי.
שם:
תאריך:
29/08/2018
דירוג:
(5 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
אני לא מבינה גדולה במדפסות/פקסים/סורקים וכו'.. לכן כשלפני קצת פחות משנתיים יצאתי לגמלאות רציתי לקנות הבייתה מכשיר שייתן לי את כל מה שהיה לי במקום עבודתי. לכן ביקשתי מבעל מקצוע למצוא לי מדפסת טובה, שלא תעשה בעיות, כי כל תקלה אצטרך להזמין טכנאי בהרבה כסף. סמכתי עליו. והוא אכן רכש עבורי והתקין בביתי מדפסת משולבת CANON MX925 ומחשב. ואכן, אני משתמשת במדפסת, בסורק, בפקס וכו' ללא כל תקלה. הדפסות בצבע יוצאות באיכות כמו המקור. למי שלא מבין גדול בציוד הזה, שווה לשלם קצת יותר ולקבל מוצר שנותן לך שקט.
יתרונות
רשום למעלה
חסרונות
כאשר מחסנית באחד מארבעת הצבעים נגמרת, המדפסת נעצרת בכלל גם אם עליה להדפיס נייר בשחור לבן. וגם לוקח לה זמן להתעורר להדפסת עמוד ראשון, אך זה לא נורא.
שם:
תאריך:
28/04/2017
דירוג:
(1 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
אחרי שנה וארבעה חודשים התחילה לצאת הודעת שגיאה כללית של קנון( error 200) ואז יום אחרי המדפסת שבקה חיים.
בזמן שהיא עבדה החלפתי דיו 3 פעמים בלי להדפיס הרבה
יתרונות
עבודה נוחה עם האפליקציה מהטלפון.
הפידר עבד מצוין.
חסרונות
לא אמינה
שם:
תאריך:
08/09/2016
דירוג:
(5 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
מדפסת טובה כנראה...
הוצאתי מהקופסה, העמדתי על השולחן, הכנסתי את מחסניות הדיו, ההגדרה לוקחת קצת זמן עד שהמדפסת מתאפסת על עצמה. הגדרת רשת וזהו.
חלונות 10 מצאה אותה מידית ברשת וגם הצלחתי להגדיר לה כתובת קבועה שאני רציתי.
בדקתי סריקה. מעולה.
בדקתי הדפסה... לקח קצת זמן עד שיצאה. נמצאת איזה 10מ' מהראוטר.
בדקתי העתקה דרך המזין - סבבה.
חסרון רציני:
מיקמתי באותו מקום שהיתה מדפסת אלחוטית אחרת ומדווח על אות אלחוטי חלש אעפ"י שכל מה שרציתי היא ביצעה בסופו של דבר.
יתרונות
הדפסה דו צידית
הדפסה איכותית על תמונות.
מגש נפרד לגדלי נייר שונים ולהדפסה על גבי דיסקים.
חסרונות
למעלה
שם:
תאריך:
15/01/2016
דירוג:
(5 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
אחלה של מדפסת עולה ועושה את העבודה כמו שצריך לבי שוב בעיות! מהירות הדפסה ממש טובה. לא נתקע נייר ולא שום הודעה על שגיאות שונות ואחרות... המאגר של הדפים להדפסה של המדפסת ממוקמת בתוך מגירה נוחה בתחתית המדפסת שזו האחת היתרונות הבולטות שאהבתי במדפסת!! התפריט נוח וברור ללא בעיות( אמנם זה באנגלית אבל אני כבר מסודר) wifi מעולה ללא ניתוקים כולל AirPrint הדפסה בכול מקום שאתה נמצא עם אינטרנט שזה יתרון מעולה! מגירה קטנה של הדפסה על גבי דפים קטנים כמו אלבומים ועוד... מתקן נשלף קטן של הדפסה על דיסקים אבל יש להיזהר כי אם אתה מדפיס על דיסק שלא מיועד להדפסה אתה יכול ללכלך את המדפסת וגם הדיו על הדיסק המודפס ימרח ולא יודפס כמו שצריך! אין ספק שזו מדפסת מצויינת! כל הכבוד לקאנון!!

יתרונות:
איכות הדפסה בצבע מעולם אחר.

Wifi יציב כולל AirPrint הדפסה בכל מקום.

מגירה של דפים בתחתית המדפסת ולא מאחורה.

הדפסה על דיסקים.

חיבור usb וגם fax

חסרונות:
הדיו לא בדיוק חסכוני לפי מה שרשום ביצרן.

המסך לא מגע אבל לי לא מפריע בגלל.

המצב Eco חיסכון בחשמל לא תורם משמעותית.
יתרונות
למעלה
חסרונות
למעלה
שם:
תאריך:
07/01/2015
דירוג:
(5 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
נרכשה בנובמבר 2014 לאחר התלבטות ארוכה שכללה קריאת סקירות ותגובות. מדפסות HP פסלתי על סמך ניסיון עבר כושל (בעיקר באגים עם התוכנות). במספר מותגים אחרים המדפסת מסרבת להמשיך לעבוד כאשר אחת ממחסניות הדיו מתרוקנת-עד להחלפתה (גם אם לא צריך אותה).
המדפסת מגיעה עם חבילת תוכנות להפעלה ועריכה (לא חייבים להתקין הכל), בסה"כ ההתקנה פשוטה יחסית כולל עם Wi-Fi. הדפסה וסריקה (!) דו-צדדית אוטומטית, ובאיכות מעולה (כולל ב- DRAFT). ישנם 2 מגשי נייר: אחת לנייר רגיל ושנייה לניירות צילום כך שלא צריך לרוקן ולהחליף דפים. בנוסף, ניתן להדפיס תוויות ישירות על CD/DVD. פאנל השליטה חכם עם צג צבעוני וברור. המדפסת חכמה מאוד אך עם זאת פשוטה להפעלה.
המדפסת לא רועשת במיוחד ואיכות ההרכבה טובה. יפה מאוד, חבל רק שנשארים סימני ידיים.
המחיר יקר יחסית אבל התמורה גבוהה מאוד ונחסכים כאבי ראש ועצבים. גם הדיו המקורי יקר אך ניתן למצוא חליפי בזול.
מבחינת מידות חיצוניות, המדפסת אינה גבוהה במיוחד אך רחבה ועמוקה יחסית. לכן מומלץ לבדוק מראש.
יתרונות
Wi-Fi
סריקה והדפסה דו-צדדית אוטומטית
איכות הדפסה וסריקה
5 מחסניות דיו
קלה לתפעול
חסרונות
זמן רב עד להדפסת עמוד ראשון בהתעוררות ממצב שינה
מחיר
מידות חיצוניות
נשארים סימני ידיים
שם:
תאריך:
18/12/2014
דירוג:
(5 מתוך 5)
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
חוות דעת
התלבטתי בין מדפסת זו לבין HP 8600. בסוף בחרתי את הקאנון בגלל איכות ההדפסה ומחיר הדיו התחליפי (אפשר להשיג ב-31 ש"ח לסט של 5 מחסניות). המדפסת עובדת על 5 מחסניות, 4 לתמונות ועוד שחור לטקסטים. הטקסט יוצא חד כמעט כמו לייזר. התמונות - חבל על הזמן. תמונה באיכות HD יוצאת חדה עם כל הפרטים גם על נייר משרדי רגיל. התחברות קלה לרשת האלחוטית. עוד לא בדקתי את כל הפונקציות, אבל התוכנה במחשב מאפשרת הדפסה וסריקה אוטומטית - המדפסת מזהה לבד באיזה איכות לסרוק או להדפיס. המכונה מרגישה איכותית יותר מ-HP, אם כי המהירות "על הנייר" של HP יותר מהירה (בדרך כלל מודדים מהירות הדפסה באיכות טיוטה הכי נמוכה). אבל באיכות יותר גבוהה אני לא בטוח שהקאנון יותר איטית.
יתרונות
איכות הדפסה - אין דברים כאלה
תוכנה קלה ומפנקת
חסרונות
עדיין לא מצאתי
המידע המופיע ב zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.
קנית מוצר זה?
כתוב חוות דעת