כדי לדעת איזה שואב אבק אלחוטי הכי משתלם לכם לקנות, מומחי אתר WiseBuy בדקו ארבעה 4 דגמים פופולאריים מטווחי מחירים שונים של שואבי אבק אלחוטיים. במהלך שבועיים בדקנו איזה שואב אוסף את האבק והלכלוך בצורה המהירה והאפקטיבית ביותר, מי הנוח ביותר לשימוש, לאיזה שואב יש את הסוללה החזקה ביותר ובסופו של דבר מי המשתלם ביותר.


הדגמים שבדקנו הם: Dyson V10, LG CordZero A9, Roidmi F8, Alfawise FJ166A
המנצח במבחן: Roidmi F8

השואב של רוידמי מבית שיאומי אמנם במחיר צנוע (החל מ-880 ש"ח), אבל הוא התגלה כשואב מצוין. את צלח את מבחני הביצועים ללא בעיה, גם עם הראש המיועד לרצפות וגם עם הראש החובט המיועד לשטיחים; הוא אסף 100% מהלכלוך שפיזרנו לו ללא מאמץ וללא חזרות מרובות, אפילו מבלי שהשתמשנו במצב הטורבו.
במבחני נוחות השימוש הוא הצטיין עם מיכל שנוח מאוד לפרק ולרוקן, למרות שהוא לא היה הגדול ביותר במבחן - 0.4 ליטר. העיצוב שלו נאה ואלגנטי בצבע לבן-כסוף, ההפעלה נוחה בזכות כפתור שלא צריך להחזיק לחוץ כל הזמן (כמו בדייסון), ויש לו אפילו אפליקציה שמאפשרת לשלוט על העוצמה של השואב במצב הרגיל, ולקבל התראות כאשר הגיע הזמן להחליף את המסנן או המברשת. זמן הפעולה סביר - כ-35 דקות של פעולה שוטפת, בעוד שהטעינה היתה הקצרה מכולם, רק שעתיים וחצי.


להשוואת מחירים של Roidmi F8

לסקירה המלאה של ה-Roidmi F8


לכל המבחנים המלאים קראו את הכתבה המלאה באתר WiseBuy