דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון
סלולאר, אלקטרוניקה, ציוד לבית ולגן (אילת)
(3.5 - ממוצע דירוג הגולשים ב-12 החודשים האחרונים)
בעלים:
בראל י.ד.ד בע"מ
עסק זה מפרסם ב-zap החל משנת 2018
דירוג החנות בשנה האחרונה:
רכשת מוצר באילת דיפו ?
3.63
ציון ממוצע
8
חוות דעת בשנה האחרונה
8
כל חוות הדעת
התפלגות חוות דעת
חיובי
נייטרלי
שלילי
חודש אחרון
0
0
0
3 חודשים אחרונים
0
0
1
6 חודשים אחרונים
4
0
2
שנה אחרונה
5
0
3
כל הזמן
5
0
3
נמצאו 8 חוות דעת גולשים על אילת דיפו
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
טוב. אז אסכם את חווית השירות שלי מהחנות אילת דיפו. בתאריך ה10.1.19 צלצלתי על מנת לברר זמינות מלאי של עט אפל דור שני. נוכחתי לגלות כי אין במלאי. ענה לי בחור בשם איציק שככל הנראה בעל החנות.. דיבר איתי בגובה העיניים ועל פניו היה נשמע אחלה של גבר. אמר לי שיבדוק האם הוא יכול להשיג בשבילי את העט מהיום להיום. לאחר שעתיים קיבלתי ממנו טלפון בחזרה שהוא הצליח להשיג לי את העט! אבל מכיוון שהוא השיג עט עם יבואן רישמי של שנה יהיה עלי לשלם סכום גבוהה ממה שצוין באתר. בהתחלה הסכמתי והכל היה נשמע לי הגיוני ומעולה. כעבור שעתיים נכנסתי לבדוק באתר על העט.. ונוכחתי לגלות שגם באתר הם מוכרים עט מקורית עם אחריות של יבואן רישמי לשנה במחיר זול יותר ממה שנאמר לי בטלפון.. במהלך ניסיוני לשוחח עם איציק על מנת להבין על מה ההפרש,ענה לי אחד העובדים של החנות בשם לירן,שדיבר אלי מינימום כמו איזה ערס בבאסטה ודאג גם לנתק לי את השיחה בפנים. לאחר השיחה הזו עברתי לשיחה עם החנות דרך הפייסבוק שם השגתי את איציק. לאחר בירור קצר עם איציק מדוע מחיר העט שונה נתן לי טענה כי הוא הביא את העט במיוחד בשבילי מחנות אחרת שהיא יותר יקרה ולכן המחיר יותר יקר. חשוב לציין כי לא נאמר לי לפני כי אהיה צריך לשלם מחיר גבוהה יותר ממה שצוין ובנוסף בטלפון שצלל אלי איציק להודיע לי כי השיג את העט ציין בפני כי המחיר גבוהה יותר מכיוון שזה עט של יבואן רשמי c-data,בבירור נוסף.. בדיוק אותה אחריות שמצוינת באתר האינטרנט שלהם רק במחיר שונה. בנוסף כאשר התלוננתי על אותו עובד לאיציק.. איציק בכלל טען כי אין לו עובד בשם הזה. כל השיחות שלי מוקלטות ולכן יכולתי לאמת זאת בשנית. לאחר קריאת תגובות נוספות על החנות פה במערכת של זאפ נוכחתי לגלות ולהבין כי זה לא המקרה הראשון שדבר כזה קורא ושזה לא צירוף מקרים. כמובן אחרי שאמרתי שאני לא מעונין בעט התחיל להתלונן שעשה בשבילי את המאמץ להשיג את העט ושיצא במיוחד בשבילי מהעבודה. לאחר שהסברתי לו את כל המקרה מדוע איני רוצה לרכוש מהחנות שלו את העט. פשוט נמנע מתגובה. בירידה לשורה התחתונה. המחירית באתר מאוד אטרקטיבים. אל תתפלאו אם אומרים משהו אחד ואז אומרים משהו אחר. לא ממליץ לרכוש בחנות. לפני שעושים מחירים טובים צריך לדאוג שהעובדים של המקום ידעו לדבר בצורה יפה ללקוחות .. ואם באים לעקוץ אז לפחות להיות עיקבים ולא כל פעם להגיד תירוץ אחר.. פעם המחיר גבוהה יותר כי זה יבואן רישמי ופעם המחיר גבוהה יותר כי הוא הביא את העט מחנות אחרת יקרה יותר. המחיר של העט צריך להיות תואם את מחיר האתר ולא שקל יותר ממה שמצוין אחרת פרסום האתר הוא פרסום שיקרי. תעשו לעצמכם טובה תשקיעו עוד כמה שקלים ותקנח במקום שלפחות הביקורות עליו טובות ולא ביקורות על זה שניסו לעקוץ את הלקוח.
תגובת החנות:
שלום עוז

לאחר שהתקשרת לחנות וביקשת את העט דור 2 הוסבר לך שאין לנו במלאי
ביקשת שנעשה הכל להשיג לך לפני שאתה עוזב את העיר
לבסוף על מנת לתת לך שירות טוב ושתיהיה מרוצה הצלחנו להשיג את העט מספק אחר ויצאנו במיוחד לרכוש אותו עבורך
הוסבר לך בבירור כי המחיר יהיה שונה מהמוצג באתר כי אנחנו קונים מספק אחר ולא כי האחריות שונה

צר לנו כי ניסינו לתת לך שירות טוב והתאכזבת לבסוף

לגבי השיחה עם הנציג שניתק לך אנחנו מצטערים מעומק ליבנו והמקרה בבדיקה וטיפול שמקרים כאלה לא יחזרו בעתיד

צוות אילת דיפו


מוצר:
עט אפל דור שני
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
קניתי בחנות מכשיר פלאפון של שיומי חייב לציין השרות מצויין . אפילו שהיה לי בעיה בטלפון יצרתי קשר עם החנות וישר קיבלתי טיפול ששווה הכול ..
ויש לציין את השרות של אלדד מס 1
מוצר:
טלפון נייד שיומי 5
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
תודעת שירות גבוהה במיוחד! למרות שהגעתי עם 4בנדיטיות שהחריבו את החנות המוכרים היו אדיבים, סבלניים ונעימים. הדליקו חנוכיה וכיבדו בסופגניות. קניתי טלפון נייד ולמרות שלא מחוייבים ניידו לי אותו. המוכרים גילו בקיאות במוצרים וסייעו מאוד בהשוואה בין הדגמים. ראוי לציין מוכר בשם אלדד שסייע במיוחד. נוסף לכך המחירים מצויינים. חוויה מעולה! תודה!!!
מוצר:
One plus 6t
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
הגעתי לקנות מכשיר מסוג iphone XR ולא רק שהמחיר היה הזול ביותר בארץ, גם השירות היה אישי ומדהים. המוכר הסביר לי על המכשיר וכיצד להפעיל אותו עם הרבה סבלנות ותשומת לב. בחנות מצאתי גם כלי עבודה במחירים שלא האמנתי שקיימים, שווה לקפוץ לשם בכל ביקור שלי באילת.
מוצר:
iPhone XR
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
הגעתי לחנות זו לאחר סקר מחירים מקיף והמחיר (ללא התחשבות במתנות) היה הכי זול.
המוכרת הייתה ממש נחמדה אך שהגעתי למלון הבנתי שעקצה אותי.
אחרי ששאלה אותי "מתי אתם חוזרים הבייתה?" והבינה שבמוצש ולא תיהיה לנו את האפשרות לחזור לחנות גרמה לי לקנות מגן ב100 שח בתרוץ של " איך תצא עם פלאפון כזה ללא מגן?" למרות שבוודאות ידעה( המכשיר האישי שלה הוא נוט 9) שיש בתוך המארז מגן במתנה.

יצאתי עם טעם רע מהחנות הזאת ולא ממליץ לקנות שם.
מוצר:
נוט 9 512gb
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
לאחר חיפוש לרכוש אייפון X באילת ראיתי שאילת דיפו מוכרת אותו במחיר הכי זול ב"עולם" ונותנת שירות משלוחים בתוך אילת.על אף שלא היו המלצות כלל על החנות הזו ומדובר על סכום לא מבוטל של כ 4000 שח התקשרתי ודיברתי עם המוקדניות בחנות והם היו ממש נחמדות וענו על כל השאלות בסופו של דבר דיברתי עם טירן מנהל בחנות ורכשתי את המכשיר . טירן דיבר איתי אף בווצאפ ונתן שירות 10 . החבילה נשלחה ע"י שליח ואני מקבל עדכונים ממנו בשידור חי.

ממליץ מעוד לרכוש דרגם הם אדיבים מאוד ועושים משלוחים ולא עפים על עצמם...בטח אם יש לכם מכרים מאילת שעולים למרכז :)
מוצר:
אייפון X 256 GB
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
מוכר לא אמין מנסה לדחוף לך מוצר יקר יותר ולא עומד מאחורי הפרסום שלו הגעתי לסניף אילת כדי לרכוש פטישון מקיטה וערכת אביזרים כמו שמפורסם בזאפ המחיר באילת 650 שקלים בחנות המוכר אמר שזה עולה 750 ומדובר במקדחה רגילה אחרי שהראתי לו את הפרסום של החנות עם המחיר שמפורסם באילת אמר המוכר שהסט אביזרים הוא לא מה שמפורסם בתמונה שאני יוסיף 260 שקל כדי לקבל אותו שרות מגעיל עבודה בעיניים ובפרסום אפילו לא רשום התמונה להמחשה ככה שהפרסום שלהם לא אמין בחיים לא יקנה ממנו בורג
תגובת החנות:
מדובר בטעות אנוש
המקרה טופל אל מול הלקוח לשביעות רצונו
נעשה הכל שמקרים כאלה לא יחזרו בעתיד
צוות אילת דיפו
מוצר:
מקיטה hr2630x1 26mm
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
חיפשתי באילת גלקסי 9 פלוס יבואן רשמי של סאני במחיר הזול ביותר והגעתי אל החנות הזאת דרך זאפ. למרות שהיא חדשה בזאפ ולא הייתה חוות דעת עליה החלטתי ללכת ולראות בעיניים. כשהגעתי ישר התייחסו אלי ולעוד חבר שקנה, ונתנו לנו שירות מהיר ואדיב והכל נעשה בצורה מסודרת ונוחה.החנות עצמה נראת רצינית ואיכותית , וכמובן הייתה הכי זולה באילת ביותר מ200 שקלים!!! חד משמעי אני אחזור לחנות הזאת תודה לכם!!
מוצר:
טלפון סלולרי גלקסי 9 פלוס
המידע המופיע ב zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.