דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון
שאלות כלליות
שאלות כלליות
האם ניתן לרכוש מוצרים ישירות מ-zap?
אתר zap אינו חנות מקוונת. zap מספק מנוע השוואת מחירים מתקדם שסורק ומעדכן מספר פעמים ביום מידע קטלוגי מכ- 1500 חנויות מקוונות. zap מציג את מוצרי החנויות, המחירים, מידע אודות החנות, פרטי התקשרות ואת דרוג החנות, אך הקנייה עצמה מתבצעת באתר החנות, ולא באתר zap.
למי עלי לפנות על מנת לקבל שירות לגבי מוצר שקניתי דרך zap?
אתר zap אינו חנות מקוונת אלא מנוע השוואת מחירים, ועל כן אינו אחראי על המוצרים הנרכשים בהתקשרות שבין הגולש לחנות. לפיכך, לפניות בנושא משלוח, מוצרים וחיובים, יש לפנות לחנות מולה התבצעה הקנייה בפועל. פרטים אודות החנות ניתן למצוא במדריך החנויות ב-zap או באתר החנות עצמו דרכו מתבצעת הרכישה.
למה אני לא מוצא את המוצר שאני מחפש?
ניתן לחפש את המוצר במספר דרכים: ניווט בקטגוריות המוצרים באתר או באמצעות שדה החיפוש. בכל קטגוריה מוצגת מערכת של סינונים ומיונים הרלוונטיים ביותר לאותה הקטגוריה כדי להקל עליך במציאת המוצר.
במקרים מסוימים יתכן שהמוצר אותו אתה מחפש אינו נמכר על ידי החנויות המוצגות באתר zap ולכן אינו מופיע באתר.
עד כמה מעודכנים המוצרים והמחירים ב-zap?
אתר zap סורק את החנויות ומתעדכן באופן אוטומטי מספר פעמים ביום. המידע המוצג באתר zap נלקח מהחנויות שבאחריותן לדאוג לעדכונו השוטף, לכן מומלץ להיכנס לאתר החנות לפני רכישה ולקבל את הפרטים המלאים.
אני מעוניין לרכוש מוצר מסוים במחיר נמוך מזה המופיע כרגע ב-zap, כיצד אוכל לעשות זאת?
בדף המוצר ב-zap ניתן להירשם לקבלת התראת מחיר ישירות לדואר האלקטרוני, אם וכאשר המחיר ירד מתחת לסכום המבוקש.
נרשמתי להתראת מחיר וכבר רכשתי את המוצר, כיצד אבטל את התראת המחיר?
נכנסים לעמוד "zap שלי" מכל מקום באתר (בראש או בתחתית העמוד), ובעמודת "התראות מחיר" לוחצים על "הצג הכל" ולאחר מכן לוחצים על כפתור ה-X ליד המוצר אותו ברצונכם למחוק מרשימת התראות המחירים.
אני מעוניין לרכוש טלוויזיית LED, על איזה דגם הייתם ממליצים לי?
אתר zap מציג מוצרים רבים ומעמיד כלים רבים אשר יסייעו לך בקבלת החלטת קנייה חכמה: חוות דעת על מוצרים, דירוג מוצרים, מדריכי קנייה, סקירות מקצועיות ועוד. מעבר לכלים אלה, מומלץ להיעזר באתר התוכן WiseBuy, שכולל סקירות מקצועיות ואובייקטיביות על מוצרים מבוקשים רבים.
האם zap יכולים לעזור לי להתקין מכשיר חדש שרכשתי או לקבל מידע תפעולי?
אתר zap יכול לסייע לך לחפש את המוצר המתאים לך ביותר ולקבל השוואת מחירים עדכנית. בנושאי התקנה באפשרותך לפנות לחנות ממנה רכשת, ליבואן או לנותן השירות.