דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון
סלולאר ואביזרים (רמת גן)
(3.5 - ממוצע דירוג הגולשים ב-12 החודשים האחרונים)
בעלים:
Cellit
עסק זה מפרסם ב-zap החל משנת 2015
דירוג החנות בשנה האחרונה:
רכשת מוצר בסלאיט ?
3.74
ציון ממוצע
39
חוות דעת בשנה האחרונה
82
כל חוות הדעת
התפלגות חוות דעת
חיובי
נייטרלי
שלילי
חודש אחרון
2
0
3
3 חודשים אחרונים
3
0
4
6 חודשים אחרונים
6
0
8
שנה אחרונה
27
0
12
כל הזמן
62
0
20
נמצאו 82 חוות דעת גולשים על סלאיט
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
קניה מהירה בלי בעיות, שירות זמין וישר דואגים. בגלל תקלה במשלוח דאגו למשלוח מהיר מהיום להיום.
מוצר:
iphone 13 pro
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
הזמנתי לבן שלי אפל וואטש 6 שחור
וראיתי שיש להם משלוח אקספרס משלוח שמגיע באותו היום בכוונה הזמנתי מהם כדי שהבן שלי יקבל את תוך יום וגם הזמנתי מגן סיליקון שלבסוף לא הגיע
אבל באותו היום בצהריים מתקשרים אליי ואומרים לי שמהמשלוח יגיע עוד כמה ימים למרות ששילמתי עוד 120 שקל בשביל שיביאו את המוצר באותו יום
20 דקות אחריי שהם אומרים שהמשלוח יגיע עוד כמה ימים הם מתקשרים אליי ואומרים לי שיש רק צבע זהב לאחר 4 ימים מיום ההזמנה למרות הכסף שהוספתי השליח הגיע השעון הגיע עם רצועה ורודה למרות שלא הזמנו והגיע בצהב ורוד ולא זהב למרות שהם אומרים זה רוז גולד כמובן שלא אמרו לי שזה רוז גולד אלא אמרו לי שזה גולד רגיל היינו בטוחים שזה יגיע כמו שאר מכשירי אפל בצבע זהב אבל זה הגיע בצבע ורוד בהיר שבכלל לא נראה אפילו קצת זהב דיברנו איתם והם אמרו שאי אפשר להחליף כמובן שנמשיך לנסות להחליף את השעון בסופו של דבר לקחו לי 200 שקל בשביל משלוח אקספרס למרות שזה הגיע תוך ארבעה ימי עסקים ובשביל מגן מסך שבכלל לא הגיע.
בקיצור : שירות גרוע מאוד חנות לא מקצועית ולא שווה לקנות בה אתם תצטערו על זה שקניתם בחנות הזאת
תגובת החנות:
שלום רב לכלל לקוחות זאפ היקרים!
לקוחה יקרה משיחה איתך אומת כי הדברים הנ"ל כלל אינם נכונים ושקריים כי כלל המידע נמסר לך בעת השיחה! וכשעימתנו איתך את הדברים הנ"ל אמרת לנו שאת פשוט רוצה להחזיר את השעון ואחרי זה תבקשי להוריד את חוות הדעת הנ"ל.
הלקוחה הזמינה שעון אפל וואץ' סדרה 6 44 מילימטר עם סלולר ומגן מסך.
ללקוחה נאמר במפורש כי יש רק צבע זהב במלאי! היא אימתה את הצבע מול בנה ושאלה אם היא תוכל לכסות את הצבע הזהב, נאמר לה במפורש שהשעון מגיע עם רצועה ורודה ושניתן להזמין מהאינטרנט גם קייס שיכסה את השעון וגם רצועות בצבע אחר כי לנו אין במלאי.
ללקוחה הודבק מגן מסך סיליקון על מסך השעון ויש לנו תיעוד של זה, ללקוחה נאמר במפורש שאין משלוח אקספרס לירושלים כי משלוחי אקספרס הינם לגוש דן בלבד כפי שמצוין באתר לפני ההזמנה! והיא תקבל את המשלוח תוך 3 ימי עסקים עם שליח עד הבית והיא זוכתה על ההפרש בין המשלוחים על סך 70 ש"ח.
לבנה של הלקוחה נאמר במפורש שניתן להחזיר את השעון ולקבל את הכסף חזרה בגדר 14 ימי עסקים.

חוות דעת זו לא מתארת כלל את המידע שנמסר ללקוחה, מצער מאוד שלא ניתן להעלות כאן הקלטות שיחה עימה.

מוצר:
אפל ווטש 6
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
רכשתי מהאתר אייפון 12. הגיע כבר ביום למחרת אבל לא בצבע הנכון.
קיבלתי שירות אדיב ויום אחרי כבר נשלח אליי טלפון חדש בצבע הנכון.
הטעות טופלה מהר, ללא בעיות ובאדיבות.
ממליצה.
מוצר:
Iphone 12 max
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
קניתי 2 טלפונים של iphone xr בחנות הזו, אחד לא נדלק בכלל, השני נדלק, אבל לאחר שהעברתי אליו את הנתונים שלי, הטלפון קפא והפסיק להגיב לכל נגיעה שלי בלחיצה על הכפתורים שהפעלתי מחדש הטלפון ביום השני שהבאתי את הטלפונים לבעל החנות החזיר לי כסף רק עבור טלפון אחד, אך על פי החוק, הויאן מחויב להחזיר את הכסף רק כדי לקחת 5% או 100 שקלים עבור הסחורה אני לא ממליץ לקנות בחנות זו, במיוחד מכיוון שרציתי לקנות טלפונים אחרים של iphone se 2020 והם מכרו לי טלפונים יקרים ושבורים יותר
תגובת החנות:
שלום רב,
הלקוח הנ"ל התלבט בין דגם XR לדגם SE 2020.
לאחר כ4 ימים הלקוח טען כי אחד המכשירים כלל לא נדלק ויש לו תקלה במכשיר השני (לטענתו - המסך לא הגיב).
יש לציין כי שני המכשירים הם חדשים עם אחריות יצרן של אפל לתקופה של שנה! המכשיר שלא נדלק הוצע ללקוח להחליף לחדש או לקבל זיכוי כספי מלא או מכשיר אחר במחיר מוזל.
המכשיר השני עבד תקין על כל חלקיו ומפרטיו וכי העברת הנתונים שביצע הלקוח לא בוצע באופן תקין וגרמה למכשיר לקפוא - פעולה שנפטרת בעזרת 3 מקשים - פשוט לבצע הפעלה מחדש.
למרות שניסינו להרגיע את הלקוח והצענו לו לבצע את העברת הנתונים בעצמינו הוא קילל אותנו ולא רצה לקבל שירות.
על המכשיר שלא נדלק הלקוח זוכה במלוא כספו.
על המכשיר שלטענת הלקוח אינו תקין והוא נבדק ונמצא כתקין הובהר ללקוח שניתן לזכות אותו בהתאם לחוק להגנת הצרכן כי הוא מתחרט על המוצר וכי המוצר עברה הפעלה ראשונית אך כשזה לא היה מקובל עליו הוא המשיך לגדף, ניסנו לעזור לו בכל דרך בצורה מאוד נעימה ואף להגיע לפשרה מסוימת אך ללא תוצאה והלקוח המשיך עם מילות הגנאי שלו, הבהרנו לו כי יכול להגיע במשך 14 ימי עסקים לבטל את העסקה בהתאם לחוק.

מוצר:
Iphone xr
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
הזמנתי טלפון sumsung 10e. דיברתי עם הנציג כמה פעמים בנוגע לצבע. בסוף הגיע צבע אחר. כחלק מהעסקה היה אמור גם להגיע מגן זכוכית שלא הגיע ומגן אחורי אחר ממה שהגיע. יידעתי את בעל העסק בהודעת וואטסאפ, אליה לא הגיב כמה ימים.... כשהחלטתי להתקשר בעל העסק החליט לשלוח לי מגן אחורי כמו שמצויין בעסקה אך לא שלח מגן זכוכית. היום, 3 חודשים לאחר שקניתי את הפל לצערי המסך נשבר, גם בגלל שלא קיבלתי מגן זכוכית וגם בגלל שהמגן האחורי היה באיכות גרועה ונשבר בצדדים בצורה שלא מגנה על הפלפון כחודש אחרי שקיבלתי אותו... לא להתקרב לחנות שירות לקוחות גרוע. עדיף להוסיף כמה שקלים ולקנות את אותו מוצר במקום אחר.
תגובת החנות:
שלום רב,
ראשית אנו מצרים מאוד על חוויתך,
מבדיקה בשיחות ובתיעוד ההזמנה אין צבע שהלקוחה ביקשה, לאחר שהלקוחה יצרה קשר הבנו ממנה כי לא קיבלה מגן אחורי כפי שביקשה והמכשיר הגיע לה עם מגן מסך קדמי מסוג סיליקון שהודבק לה והלקוחה קילפה אותו בטעות מהמסך ועל כך אין אנו אחראים, כשהתקשרה נשלח אליה מגן אחורי כמו שהזמינה למכשיר באותו היום, לאחר תקופה של שימוש המגן שלה נהרס ועל כך אין אנו אחראים.
לאור כך, מטרתנו היא להוציא את כלל לקוחותינו מרוצים לכן יצרנו עמה קשר ונמסר לנו ממנה כי מסך המכשיר נשבר, לכן תיאמנו עמה שתגיע אלינו להחלפת מסך קדמי של המכשיר שלה ללא עלות על חשבונינו.
מקווים לתקן את חוויתך,

צוות סלאיט
מוצר:
Sumsung galaxy s10e
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
הגעתי לחנות Cellit ברמת גן ופגשתי במוכר יוני. רציתי לקנות סמסונג גלקסי S20 אולטרה. המחיר 2600 ש"ח. באתר רשום שמדובר ב"מכשיר חדש! אריזה סגורה ומקורית!". לא נאמר לי שום דבר מיוחד על הטלפון.
הגעתי הביתה, השתמשתי בטלפון, ניסיתי לעדכן גרסה ואני רואה שהעדכון האחרון הוא מלפני שנה וארבעה חודשים (אפריל 2020) אבל עדיין אין לי אפשרות לעדכן את הפלאפון.
בדקתי את מספר ה-IMEI של הטלפון שהוא 357224079974718 ואני מקבל תוצאה שמדובר במספר של טלפון מסוג Galaxy S7 Edge!!! זה מספר מזויף! (מוזמנים לבדוק עם המספר הזה.)
מסתכל על גב המכשיר, בקטן למטה רשום "Live Demo Unit - Not for sale" - מדובר בדגם תצוגה! אני מסתכל בחשבונית, קולט שגם שם רשום S20 Ultra Demo. אסור למכור אותו כלל, מה גם שדגמי תצוגה בכלל לא אמורים להיות עם אפשרות לאינטרנט והוצאת שיחות, אז מה שנעשה כאן, המכשיר נפרץ, שונה מספר ה-IMEI שלו למספר של טלפון אחר כך שבעצם הוא יוכל לתפקד והחנות הזאת מוכרת את הטלפון כחדש ובאריזה מקורית.
יצרתי קשר עם טלפוני עם יוני שוב והוא אומר שאלו טלפונים שכלל לא מגיעים לתצוגה ושכן אפשר לעשות עדכונים. אמרתי לו שזה לא מתאים לי בכלל והוא אמר לי להגיע לחנות ולהחזיר את המכשיר ולקבל את הכסף. חזרתי ואכן החזרתי את הטלפון והוא החזיר לי את הכסף אך לקח ממני 150 ש"ח על ביטול העסקה, כאשר הסיבה היחידה שאני מבטל זה כי הוא עבד עליי ומכר לי טלפון מתצוגה, לא חדש, שהאריזה שלו נפתחה.
גרם לי לבזבז 2 ימי עבודה, 150 ש"ח דמי ביטול והרבה עצבים.
מוצר:
Samsung Galaxy S20 Ultra
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
קניתי בחנות PlayStation 5
היה שירות טוב, מוכר ממש נחמד שעזר והסביר.
מחירים זולים.
ממליצה לקנות בחנות (:
מוצר:
PlayStation 5 Digital edition
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
רכשתי מכשיר חדש,השירות היה על הפנים.לא רצו להתעמץ לדבר בסיסי,לחבר את המכשיר החדש לרשת.כך שיצאתי מהחנות שלא היה לי קו.מתחת לכל ביקןרת!
לא להתקרב אלהם.גם לוקחים ריביות על תשלומים באשראי.חיבו אותי בעוד 100שח.להתרחק מהם!!
תגובת החנות:
שלום רב לכלל לקוחות זאפ היקרים,
הלקוח הנל הגיע לרכוש מכשיר סמסונג אס 21, הלקוח הנל רצה לעשות יותר מ2 תשלומים כאשר אנו נותנים 2 תשלומים ללא ריבית בחנות ובאתר, הרכישה בוצעה בחנות כך שהאדם ידע על הסכום שהוא משלם קרדיט והרכישה בוצעה בתשלומים לבקשתו.
דבר שני, הלקוח הנל רצה לעשות העברת נתונים ממכשיר למכשיר אמרנו לו שזה בתשלום והוא לא היה מעוניין לשלם על כך, לכן העברנו לו רק סים וכן הייתה לו רשת וגם קו.

עם כל הכבוד לקוח יקר עזרנו לך בכל מה שהיית צריך והסברנו לך גם איך להעביר נתונים.

אתה זה שבחרת לשלם בתשלומים למרות שידעת מראש גם מה סכום הריבית.

אתה גם לא רצית לשלם על העבודה שאנו עושים ורצית לקבל הכל חינם, עם כל הכבוד אנו לא עובדים לחינם.מוצר:
מכשיר גלקסי
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
נחמדים עם שירות טוב.
קצת הפריע לי שהמחיר 'מדלג' תוך כמה שעות (היה בלילה מחיר מסויים, בבוקר עלה בכמה עשרות שקלים).
מוצר:
טלפון סמסונג S20 FE
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
עיזמנתי רמקול jbl 5
צבע שחור שלחו צבע ורוד רק ה משלוח היה מהיר חבל ה רמקול צבע ורוד לא מאתים
תגובת החנות:
שלום רב לכלל לקוחות זאפ,
חוות הדעת הזו אינה נכונה וכוזבת.
הלקוח הנ"ל הזמין JBL FLIP 5, אך משום מה שכח לציין כי הוא לא השאיר שום בקשה/הערה/הזמנה/הוראה לצבע וכל דבריו אלו הם פרי דמיונו.
הלקוח הנ"ל קיבל את המשלוח למחרת וצעק וגידף כי הוא קיבל צבע ורוד ולא שחור כפי שהזמין לטענתו (לא היה ולא נברא ויש לנו את ההזמנה שתוכיח זאת) אך שהוסבר לו שלא היה בקשה לצבע הוא המשיך להתלהם ואף קילל.
כמובן שהוא שכח לציין גם שהחליפו לו לצבע שחור במיוחד לבקשתו מבלי להתווכח ותוך מטרה שיצא מרוצה אך בסופו של דבר החליט לרשום חוות דעת שלילית וכוזבת.


מוצר:
Jbl Filip 5
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
מומלץ בחום חברה מקצצועיים מחיר ממש נוח יודעים לתת שירות! ממליץ!
פעם הבאה קונה רק אצלם!!!
הכי אמינים שיש
מוצר:
אייפון איקס אס
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
לא ממליצה בכלל, קניתי מכשיר חדש מהקופסה ( אמור להיות) ןקיבלתי מכשיר עם מסך לא מגיב לפעמים, המכשיר מתאפס לבד. נקודת אור על המסך וכשמתי אותו בטעינה המכשיר נהיה אש לוהטת - זה 100% משומשם!
כשהתקשרתי להחזיר אמרו לי בהתחלה שאני לא יכולה להחזיר!! רק להחליף
בסוף הסכים להחזיר את המוצר לא בסכום המלא
תזהרו
מוצר:
Iphone 11 Pro
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
הטלפון לא הגיע בזמן אלא יומיים אחרי מה שהובטח וזה אחרי ששלמתי 70 שח על משלוח מהיר
שרות גרוע לא עונים בוצאפ ובמייל בכלל
גבו לי יותר כסף ממה שאמרו - 150 שח יותר !!!!
הבטיחו זיכוי, עבר מעל חודש וחצי ולא התקבל כמובן
תגובת החנות:
הלקוחה הנ"ל הזמינה מכשיר A70 של סמסונג כולל משלוח מהיר מגן מסך וכיסוי.
סך העסקה היא 1255 ש"ח.
הובהר לה שזה הסכום לתשלום בטלפון ויש לנו שיחה מוקלטת.
המשלוח של הלקוחה התעכב ביום אחד בלבד ולכן זוכתה ב50 ש"ח מדמי המשלוח אך דרשה לקבל יותר.
עם כל הכבוד, לא ניתן יד לסחטנות גם אם הלקוחה מאיימת לעשות חוות דעת שלילית בזאפ.

מוצר:
טלפון נייד
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
הזמנתי בטלפון את האיירפודס והגעתי לאסוף את האוזניות אווירה טובה מוכר נחנד מאוד ושירות מצויין
מוצר:
Airposd2 יהואן רשמי
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
הזמנתי טלפון באתר ואחרי כמה שעות הגעתי לאסוף אותו.
חיכה לי במקום המכשיר מוכן עם המגן זכוכית עליו וכבר מוכן לשימוש!
מומלץ מאוד
מוצר:
אייפון 12
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
שירות מושלם !
הזמנתי סוני 5 תוך יומיים הגיע ללא עיכוב במחיר הכי זול שמצאתי לא יכולתי לבקש שירות יותר טוב ממליצה בחום!!
המון תודה !
מוצר:
PlayStation 5
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
המנתי טלפון באתר באתי לאסוף קנייה ממש פשוטה ומהנה ממליץ בחום על המקום חברה מאוד נחמדים
מוצר:
אייפון איקס
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
הזמנתי שעון אפל, קיבלתי תמיכה ועזרה לאורך כל הדרך עד שקיבלתי את המוצר הביתה, מודה מאוד ל יוני שהיה אכפתי וסבלני במענה שלו המקצועי והאדיב. ממליץ על החנות הזו בחום. לא תתאכזבו כלל!
מוצר:
Apple watch 6, nike edition 40mm
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
קנייה נוחה ונגישה דרך האתר, חוויית שירות מצויינת לפני ואחרי הקנייה! מומלץ מאוד לרכוש. יש לשים לב בין יבואן מורשה שמוצע בחנות זו בתוספת תשלום לבין יבואן רשמי
מוצר:
Samsung Galaxy S20 plus 5g
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
הזמנתי אייפון 11 הם היו ממש נחמדים התקשרו לוודא שזה ההזמנה שלי ונתנו לי גם אוזניות וההזמנה הגיעה תוך כמה ימים ממליצה ממש!!!
מוצר:
אייפון 11
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
מדהים, שירות מהיר , זמינות .. רכשתי פלייסטיישן 5 לא עבר יום וכבר אצלי . ממליצה בחום!!!!
מוצר:
פלייסטיישן 5
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
הצגה של קניה צוות נדיר אמין אחלה של שירות אני אקנה את הטלפון הבא שלי פה
מוצר:
iPhone 11 128
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
רכשתי בשעות הערב טלפון ושעון בשיחה עם יוני קיבלתי הדרכה והמלצות חשובות שסייעו בהחלטת הקניה. המשלוח הגיע למחרת בצהריים אלי הביתה. טיל! הכל כמו שסוכם.
מהירות התגובה, האדיבות והשרות המקצועי עושים את ההבדל. כל הכבוד.
מוצר:
אייפון 12 אייווטש 6
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
הייתי חייב טלפון דחוף עשו לי משלוח ביום שישי עד לירכא כן כן עד לירכא ביום שישי!
אין עליכם סלאיט באמת חוויה יוצאת מן הכלל תודה על השירות הנדיב והאדיב!
מוצר:
A70s
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
תודה לכם
Cellit על שרות נהדר
מאד מקצועי ועם זאת מאד נעים ולבבי.
רכשתי אצלכם אייפון חדש
והגעתי במיוחד אליכם
כי המחיר יחד עם הגישה השרותית
מאד קסמו לי
כצרכנית.

הרווחתם לקוחה חדשה ומאד מרוצה.
כמובן שאחזור

תודה
מיכל

מוצר:
אייפון 12 pro max
המידע המופיע ב- zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלחו אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין