הקיץ עדיין כאן
חום אוגוסט עדיין בעיצומו, ואין סיבה שלא למצות עד תום את הפוטנציאל. כדי לחגוג את הבריכה גם בחג הזה, אספנו לכם יחד ערב רב של אביזרים אידיאליים לשחייה. הרשימה שלנו כוללת גלידות שאפשר לצוף עליהן כמזרון ים, אבטיחים מתנפחים, מצופים, טווסים צבעוניים ומה לא. שלא תתלוננו שחם לכם.

להשוואת מחירי מוצרי בריכה וים לחצו כאן.

פינוק מושלם: גלידה ביתית
מזל שיש מאכלים שעוזרים לנו להתקרר וממש מתאימים לעונה. עם מכונת גלידה ביתית ניתן להכין גלידה או סורבה מכל סוג שאתם אוהבים ולהגיש בסיום הארוחה, או דווקא לגוון ולהוציא בתחילת האירוע - כדי לרענן את האורחים שמגיעים מבחוץ.

להשוואת מחירי מכונות גלידה לחצו כאן.לחתוך כמו שף
אי אפשר להכין ארוחת חג טובה בלי סכין חדה. מה אתם מעדיפים, סכין שף או סכין ידני? אולי בכלל סכין סנטוקו, או סכין חשמלי? אם אתם מתלבטים, אפשר גם לבחור סט. רכשו לבשלנים שבמשפחה סכין חד ומפנק, שיתאים לחיתוך של כל סוגי הירקות והמאכלים ויעזור להם להתמודד עם הלחץ שלפני החג.

להשוואת מחירי סכיני מטבח לחצו כאן.מקסימום טעם במינימום שמן
כולם יודעים שמה שעושים בחגים זה לאכול, והרבה. כולם גם יודעים שזו המכה הקשה ביותר של תקופת החגים, ושקשה מאוד לחזור לכושר לאחריו. כדי להנות מהאוכל עם פחות רגשות אשמה, הומצאו מכשירי טיגון שונים שעושים שימוש במעט מאוד שמן, אם בכלל. המתנה מתאימה גם לאנשים שלא שומרים על המשקל, כי מי לא אוהב צ'יפס טעים במינימום מאמץ.

להשוואת מחירי סירי בישול וטיגון לחצו כאן.למסגר ולשמור
חגים הם בין ההזדמנויות היחידות שלנו לפגוש את המשפחה המורחבת בהיקף מלא. מפגש משפחתי כזה ראוי מאוד להנציח! היום קל מאוד לצלם תמונות, ואפשר להעלות אותן לכל הרשתות החברתיות תוך שנייה - אך מה שנמצא באינטרנט יוחלף במהרה בתוכן חדש, והתמונה תהפוך ליותר ויותר קשה לאיתור. טוב שיש מסגרות דיגיטליות, מסגרות שעון ומסגרות קלאסיות לתמונות שיאפשרו לנו למסגר את ה-תמונה מהחג ולתלות בסלון ביתנו.

להשוואת מחירי מסגרות לתמונות לחצו כאן.

ביום שלאחר החג
מה אוכלים אחרי ארוחת חג דשנה? משהו קליל, רצוי פירותי. לכל חובבי השייקים יש מתנה מושלמת אחת – בלנדר! תוכלו לפנק עם בלנדר אישי שמאפשר הכנת שייק לאדם אחד, או בלנדר בגודל רגיל שמאפשר השבת מינרלים חיוניים לכל המשפחה. הבלנדר האישי משמש גם ככוס נשיאה, כך שניתן לקחת את השייק איתכם לכל מקום.

להשוואת מחירי בלנדרים לחצו כאן.

משהו קריר ומרענן
לא אוהבים גרעינים, גרגרים וסיבים ומעדיפים פשוט מרקם חלק? יש לנו מתנה גם לאורחים הבררנים, שלא יסתפקו בבלנדר רגיל. קנו מסחטת מיצים מפנקת, שתאפשר לכם להכין מיצים בסטייל. עכשיו יש לכם שתייה מתוקה בריאה גם לילד הכי בררן.

להשוואת מחירי מסחטות לחצו כאן.ומשהו מתוק לסיום
כל ארוחה טובה מסתיימת בשתייה חמה, ובמקרה שלנו – קפה טוב. קפה שנטחן עכשיו, עם חלב סויה מוקצף וכל התוספות האהובות. אין כמו מכונת קפה כדי לסגור את הפינה בקלות, מהירות ומקצועיות. המתנה הזו תגרום לכם להיות מסמר הערב בכל חג, ותאפשר לאורחים ליהנות מסיום מתוק לארוחה.
שיהיה לנו חג שמח!

להשוואת מחירי מכונות קפה לחצו כאן.