החום כבר כאן ואיתו ענני האבק ואלרגיות הקיץ. אחת הדרכים להקל עליהן היא לשמור על הבית נקי מאבק ובשביל זה כדאי להצטייד בשואב אבק אלחוטי. לקחנו חמישה דגמים בולטים ובדקנו את איכות השאיבה, חיי הסוללה ונוחות השימוש. אז מי מהם הוא הטוב ביותר?

הדגמים המשתתפים במבחן הם:

Dyson V11 Absolute Extra, Shark IZ251 ,Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10, Roborock H6 ,Roidmi X30 Pro.


את המבחן המלא תוכלו לקרוא בסקירה המלאה באתר WiseBuy


במקום החמישי: Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10

מוצרי Xiaomi לא פעם הוכיחו לנו שתמורת תג מחיר נוח, לא חייב להתפשר על איכות. אלא שלצערנו כאן זה לא המצב: איכות החומרים של השואב סבירה בלבד, עוצמת השאיבה טובה אבל מחווירה לעומת המתחרות ובמבחן הניידות הוא קיבל את הציון הנמוך ביותר. ה-Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 רחוק מלהיות מוצר גרוע, אבל מול מתחרות ראויות הרבה יותר, לא היה לו הרבה סיכוי.


לסקירה המלאה

להשוואת מחירים

במקום הרביעי: Roborock H6

הוא הקל שבחבורה, בעל תג המחיר הנמוך מכולם וביצועי השאיבה היו טובים אך היו מתחרים אידיאליים ממנו. מיכל שאיבה קטן אומר ריקון מיכל יותר תכוף ונוחות המשתמש אולי רצופה כוונות טובות, אבל יש בה כמה ליקויים קטנים ומעצבנים שהופכים את השואב לטוב באגף הביצועים ובינוני באגף השימושיות.


לסקירה המלאה

להשוואת מחירים

במקום השלישי: Shark IZ251

הוא בורך בעוצמת שאיבה מרשימה, סיפק תוצאה טובה בשאיבת שטיח שאגי ומברשת בע"ח תטפל במצוקת הפרווה של בעלי הולכי על ארבע. לצד תג מחיר נוח יחסית, חיי סוללה ארוכים בזכות סוללה שניה הכלולה במארז ורגל ג'ירפה שחסכה מאיתנו התכופפות, ה-Shark IZ251 הוא שואב אבק מצוין שרק מידותיו המגושמות של המברשת הראשית ורעשי הרקע הרועמים שהוא מפיק פגעו בו.


לסקירה המלאה

להשוואת מחירים


במקום השני: Roidmi X30 Pro

רוידמי הוא מותג לא בולט במיוחד בשמי שואבי האבק הידניים אבל מבחינתנו הוא ההפתעה של המבחן הזה, למרות שהוא לא הצליח להעפיל למקום הראשון. הוא אמנם לא הציע את ביצועי השאיבה הטובים ביותר או את חיי הסוללה הכי ארוכים, אבל ה-Roidmi X30 Pro הוא דוגמה מצוינת לשלם הגדול מסך חלקיו: תג מחיר הוגן, נוחות משתמש מצוינת, ביצועי שאיבה שסיפקו אותנו ברוב המבחנים (למעט מבחן האורז על השטיח) ומסך חכם שגם מאפשר התאמה אישית הפכו את השואב למשתלם ביותר ומוצר מצוין בפני עצמו.


לסקירה המלאה

להשוואת מחירים

במקום הראשון: Dyson V11 Absolute Extra

ביצועי השאיבה שלו ללא תחרות, כמות האביזרים הנכבדת שירתה אותנו בכל צורך ואין ספק לגבי איכות הבניה המרשימה. ה-Dyson V11 Absolute Extra מצליח להגיע למקום הראשון אצלנו בעיקר בזכות עוצמת השאיבה האדירה שהביסה את המתחרים, אבל חשוב לקחת בחשבון שהוא כבד לשימוש ידני ממושך ותג המחיר האסטרונומי שלו לטעמנו לא מוצדק.


לסקירה המלאה

להשוואת מחיריםאת המבחן המלא תוכלו לקרוא בסקירה המלאה באתר WiseBuy