כדי לגלות מיהו השואב אלחוטי הטוב והמשתלם ביותר, אספנו ארבעה דגמים מובילים במחירים שונים והשווינו אותם זה מול זה, בקרב על תואר השואב הטוב והמשתלם ביותר. הדגמים שבדקנו הם: Dyson V11 Torque Drive,Xiaomi Mi Handheld, Shark IF282 ION F80, Jimmy JV83.


את המבחן המלא עם כל התוצאות תוכלו לקרוא באתר WiseBuy


במבחן המלא העברנו את השואבים במגוון בחינות: מבחן איכות השאיבה של אורז וקמח, בדקנו את נוחות השימוש, כולל המשקל, הניידות, האביזרים המצורפים, נוחות ההתקנה והפירוק, נוחות ריקון מיכל האשפה, מבחן הרעש ומבחן הסוללה והטעינה. אלו תוצאות כלל המבחנים.
מקום רביעי: Jimmy JV83

הפלסיטקה שלו מרגישה זולה ושברירית, קשה לחבר ולנתק את האביזרים אך הוא קל לתפעול וחיי הסוללה מרשימים ביחס למחיר. ה-Jimmy JV83 נראה מאוד מושך, אך בכל הקשור לביצועים, הוא בינוני למדי.

לסקירה המלאה

להשוואת מחירים


מקום שלישי: Xiaomi Mi Handheld

המקום השלישי עלול לתייג את ה- Xiaomi Mi Handheld כשואב בינוני אך הוא רחוק מאוד מלהיות כזה: בעוד שחיי הסוללה לא מזהירים במיוחד, האביזרים המגיעים איתו מתחברים בקלות, הוא קל משקל והוא גם השקט מכולם במצב טורבו.

להשוואת מחירים


מקום שני: Shark IF282

בעוד שרמת השאיבה שלו כמעט זהה ואף לעיתים מעט טובה יותר מזו של הדייסון, הוא כבד יותר בקילו, ויחד עם הראש הממונע שנוטה לעצור כל רגע בגלל זווית השאיבה, הוא משמעותית פחות נוח לתפעול. עם זאת, הוא מגיע עם שלל אביזרים שחלקם ממונעים, הוא מסוגל להתקפל ולעמוד בזכות עצמו והוא מגיע באריזה עם שתי סוללות ומטען חיצוני. ב-500 שקל פחות מהדייסון, הוא נותן תמורה טובה מאוד למחיר ועל כן השארק IF282 הוא השואב המשתלם ביותר במבחן.

להשוואת מחירים


מקום ראשון: Dyson V11 Torque

הפלסטיקה שלו איכותית, מיכל האיסוף שלו גדול והסוללה מחזיקה יותר זמן ממה שפגשנו עד כה בשואבים אלחוטיים. לצד האיכות הגבוהה, ישנו מחיר גבוה מאוד לעומת המתחרים, ששווה לתת עליו את הדעת. קחו בחשבון שדגם זה מגיע ללא המברשת הרכה המיועדת לרצפה, ולרכוש אותה בנפרד מהיבואן הרשמי יעלה את מחיר המוצר מ-2,690 ל-3,000 שקל. לטעמנו היא אינה קריטית לחווית שימוש טובה, שכן המברשת החובטת הקיימת באריזה, לא שורטת את הרצפה, אך מברשת שכזו כן קיימת בכל שאר המתחרים שמחירם נמוך בהרבה.

להשוואת מחירים


את המבחן המלא עם כל התוצאות תוכלו לקרוא באתר WiseBuy