סמארטפונים לילדים


בחירת סמארטפון ראשון לילד או הילדה יכולה להיות משימה מאתגרת: המכשיר צריך להתאים לשימושים של הילד, להיות נוח לתפעול, להצליח להפעיל משחקים וכמובן לעמוד בתקציב שפוי.

כדי למצוא את הסמארטפון המתאים ביותר, לקחנו לבדיקה ארבעה מכשירים מהמותגים הפופולאריים בשוק הישראלי, העונים על צרכי הילדים: Xiaomi Redmi Note 4 Samsung Galaxy J5 Pro, Meizu MX6, LG Q6. העמדנו בפני ארבעתם שורת מבחנים שכללה בין היתר את הביצועים בפועל, איכות המצלמות, חיי הסוללה וכמובן – נוחות השימוש בהתחשב בקהל היעד, הילדים. בהשוואה זו בדקנו – מיהו הסמארטפון האידיאלי ביותר עבור ילדכם? התשובה לפניכם.


את הכתבה המלאה עם המבחנים שביצענו תוכלו לקרוא באתר WiseBuy


מקום רביעי - LG Q6

חייבים להודות שציפינו ליותר ממכשיר תוצרת חברה כה מוערכת, אך בסופו של יום ה-Q6 לא הצליח לספק את הסחורה, בניגוד למתחרותיו על אותה משבצת. הוא אמנם יהיה נוח ביותר בידי הילדים ובתחרות המסך הוא אפילו ניצח, אבל חווית הגיימינג לוקה בחסר, איכות ועוצמת הספיקר היו בינוניים והיעדרו של חיישן טביעת אצבע גרע מחוויית השימוש הכוללת. לצד מארז פשוט ומצלמה סבירה בלבד, יש אלטרנטיבות ראויות ממנו.

להשוואת מחירים של LG Q6


LG Q6 סמארטפון לילדים


מקום שלישי - Samsung Galaxy J5 Pro

בפער זניח מהמקום השני, היצרנית מדרום קוריאה מציעה מכשיר אמין מאוד שלאט לאט מקרב אותה לסמארטפונים הסיניים ומאיים על שליטתן בשוק הנמוך. הביצועים בשוטף לא היו רעים בכלל, המצלמה הפיקה כמה רגעים מרגשים ויחסית לסמארטפונים שבהמשך הרשימה, מידותיו נוחות מאוד לידיים קטנות. מדליית הכסף נחטפה ממנו רק בגלל טענות קטנות אך קריטיות, כמו מסך 720p מיושן וספיקר שהיה החלש מכולם.

להשוואת מחירים של Galaxy J5 Pro


גלקסי J5 Pro לילדים


מקום שני - Xiaomi Redmi Note 4

לא בכדי אל שני המקומות הראשונים הגיעו סמארטפונים סיניים: בדומה להשוואות אחרות שביצענו בעבר, שוב הוכיחו המכשירים מסין שהם מהווים את התמורה הטובה ביותר למחיר, לפחות בקטגוריה הנתונה. ה-Redmi Note 4 לא ניחן בממדים צנועים במיוחד אבל למי שיצליח להתמודד עם האתגר, צפוי לו מכשיר שעומד בהגדרה המושלמת של "עלות-מול-תועלת". בזכות ביצועי מערכת מצוינים, תצוגה חדה ונוחות תפעול קלילה, מכשיר הביניים של שיאומי מצליח שוב להתברג למקום נאה בהשוואת הסלולריים הטובים ביותר שאינם בדרג הפרימיום.

להשוואת מחירים של Xiaomi Redmi Nore 4

לסקירה המלאה
מקום ראשון - Meizu MX6

למרות שלא הוביל ברוב הקטגוריות, ה-MX6 הוכיח שהשלם גדול מסך חלקיו: הרמקול החיצוני רועם, בהירות המסך בוהקת, הממשק אינטואיטיבי להפליא, ביצועי התוכנה הפנטסטיים והסוללה שאינה נגמרת מזכים את ה-MX6 במדליית הזהב. אחד מחסרונותיו הברורים הוא גודלו, אך מאחר וגם כך שוק הסמארטפונים בכללותו מורכב ממכשירים בעלי מסך בגודל 5 אינץ' ומעלה, ראינו בכך חיסרון מזערי אל מול יתרונותיו הרבים. לפיכך, לא נותר אלא להכריז כי ה- Meizu MX6 הוא המנצח הגדול בהשוואה שלנו והסמארטפון הטוב והמשתלם ביותר עבור ילדכם.

להשוואת מחירים של Meizu MX6

לסקירה המלאה
באתר WiseBuy תוכלו לקרוא את הכתבה המלאה, עם כל הבדיקות והמבחנים שערכנו לכל מכשיר.