לקחנו לבדיקה 6 אוזניות Over Ear פופולאריות עם ביטול רעשים בטווח מחירים שנע בין 360 ₪ ועד כ-1800 ₪, והעברנו אותם שלל מבחנים: איכות הצליל בהאזנה למוזיקה במגוון סגנונות,עד כמה ביטול הרעשים אפקטיבי, איכות השיחות במיקרופון המובנה, נוחות ההרכבה והשימוש השוטפים, מה כוללת הערכה ולאילו חיי סוללה אתם יכולים לצפות.


את המבחנים המלאים תוכלו לקרוא בסקירה המלאה באתר WiseBuy. תוצאות המבחן לפניכם:


הזולות ביותר: Taotronics SoundSurge 60

במחיר תחרותי במיוחד של כ-350 ש"ח, קשה לצפות לאיכות סאונד מרשימה. אם יש לכם איקוולייזר טוב וקצת סבלנות תוכלו לשפר פלאים את המצב, אבל בברירת המחדל האוזניות הללו לא מפיקות צליל טוב. ביטול הרעשים שלהן בהחלט עובד ברמה סבירה, הן נוחות להרכבה ממושכת אבל איכות החומרים והפלסטיקה קצת זולה.

להשוואת מחירים >>
טובות אבל יקרות: Denon AH-GC30

האוזניות הללו מציעות צליל מפורט, חם ועשיר, אבל מגזימות בתדרים הגבוהים שהופכים לכמעט מכאיבים בווליום גבוה. הן עתירות טכנולוגיות כמו ביטול רעשים מותאם סביבה, כריות האוזניים מפנקות ואיכות הבניה נהדרת, אבל המקשים לא נוחים, הווליום המרבי קצת חלש והמחיר מהיקרים בחבורה - כ-1500 ש"ח.
הסאונד הטוב ביותר: B&O H9

האוזניות היוקרתיות האלה נראות נפלא ומספקות את הסאונד הנקי, המפורט והרחב ביותר, ואם איכות הסאונד היא הדבר היחיד שמעניין אתכם, אלו האוזניות בשבילכם. למרבה הצער זה לא נגמר כאן: ביטול הרעשים פחות אפקטיבי מהמתחרות, ההרכבה על האוזניים לא נוחה, פקדי המגע מבלבלים והמחיר כמובן מרקיע שחקים, כ-1800 ש"ח (ואפילו נרתיק קשיח לא תקבלו בחבילה).

להשוואת מחירים >>
הנוחות ביותר: Jabra Elite 85h

הן מציעות סאונד מאוזן וכיפי בווליום רגיל, אבל למרות ביטול הרעשים הטוב הן כושלות בעוצמה גבוהה בשל עיוות משמעותי של הסאונד, וזה חיסרון גדול באוזניות שמיועדות לטיסות. אהבנו את ציפוי הבד האפנתי, הכריות הנוחות, הסיבוב של האוזניות להפעלה וכיבוי ואת זמן הסוללה הארוך, כמו גם את האפליקציה המפנקת והיעילה. המחיר לא זול, כ-1200 ש"ח.

להשוואת מחירים >>
המצטיינות בביטול רעשים: Bose QuietComfort QC35 II

אם ביטול רעשים הוא האלמנט המכריע עבורכם, אלה האוזניות שאתם מחפשים. הן קלות, נוחות להפליא על האוזניים ואוטמות רעשים חיצוניים טוב יותר מכולן. הסאונד אמנם טוב מאוד והבאסים בועטים, אבל יחסית שטוח ולא מרגש, וזמן הסוללה המוצהר נמוך מהמתחרות.

להשוואת מחירים >>
המשתלמות ביותר: Skullcandy Venue

מדובר בהפתעה מוחלטת מבחינתנו, שאוזניות ממותג מדליק אמנם אבל לא בהכרח יוקרתי מצליחות לטפס למקום הראשון. הן אמנם לא הנוחות ביותר לכל אוזן בגלל הכריות המעט קטנות, ואיכות הבנייה לא משתווה לגדולים - אבל הן מפיקות סאונד מאוזן, מודגש היכן שצריך וכיפי מאוד; הווליום המרבי גבוה מבלי לעוות את הצליל, ביטול הרעשים טוב והן במשקל קל ועם נרתיק קשיח נוח. הדובדבן שבקצפת הוא המחיר התחרותי, כ-600 ש"ח בלבד. בשקלול כל הפרמטרים זו החבילה המשתלמת ביותר.

להשוואת מחירים >>לכתבה המלאה עם כל המבחנים באתר WiseBuy לחצו כאן