אתם יוצאים מהבית, אבל לא לגמרי רגועים: חשוב לכם לדעת שהילדים שהשארתם אצל הבייביסיטר, או הרכוש, נמצאים בידיים טובות. כיום תוכלו לרכוש מצלמות אבטחה זולות למדי שניתן לשלוט עליהן מהאפליקציה בטלפון, אבל איזו מצלמה אתם צריכים? בדקנו 4 מצלמות של החברות שיאומי, פרוויז'ן, Yi ו-Ring, ובדקנו מי המומלצת ביותר.


את המבחן המלא תוכלו לקרוא באתר WiseBuy
למקום הרביעי הגיעה המצלמה של Provision. היא מציעה כיסוי של 360 מעלות בזכות העדשה הממונעת, והיחידה שתומכת בחיבור רשת קווי; אך האפליקציה שלה מיושנת, תהליך ההגדרה מייגע, איכות התמונה לא הרקיעה שחקים - אבל עלויות אחסון הענן דווקא כן. היא תתאים למי שמעוניין במצלמה ממונעת וחייב אחסון ענן - זו המצלמה היחידה בבדיקה הזו שמאפשרת את שתי הפונקציות.


להשוואת מחירים של Provision PT-838
במקום השלישי נמצאת המצלמה של Ring. היא הרשימה אותנו עם זווית עדשה רחבה במיוחד, איכות תמונה טובה והיא היחידה שפועלת על סוללות ולכן ניתן להזיז אותה בלי שום טרחה ממקום למקום. מנגד אין אפשרות להקליט עליה כך שהיא מחייבת גם עלות חודשית וזאת בנוסף לעלות הרכישה הראשונית - במחיר שלה תוכלו לקנות 5 מצלמות של שיאומי ועוד יישאר לכם עודף. בעיקר מהסיבה הזו, המצלמה הזו מגיעה למקום השלישי. אם הניידות חשובה לכם, מדובר במצלמה טובה בסך הכל, אבל לא ראינו הצדקה למחיר המפולפל שלה.
למקום השני הגיעה המצלמה של Yi. היא אמנם הכי פחות מרשימה באיכות התמונה, אבל מצטיינת באפליקציה נוחה, עלויות אחסון זולות ומחיר רכישה נוח וזאת במקביל ליכולת שלה לתפקד כמוניטור לתינוק, אז הרווחתם שני מוצרים באחד.


להשוואת מחירי Yi Home Camera Full HD
את המקום הראשון כובשת המצלמה של Xiaomi. גם עדשה ממונעת, גם אפליקציה נוחה, גם איכות תמונה טובה מאוד וכל זה במחיר זול להפליא של פחות מ-180 שקלים. לו רק היתה תומכת באחסון ההקלטות לענן היא היתה קרובה לשלמות, אבל גם בלי זה מדובר באופציה יעילה במחיר מצוין.


להשוואת מחירי Xiaomi Mi Home 360