בחרו בתצורה המועדפת עליכם
ישנן שתי תצורות עיקריות של מכונות גילוח: בעלות ראש אחד הבנוי כגליל המעניק נגישות גבוהה יותר לרוב האזורים ומאפשר גילוח ממוקד, ותצורה בעלת שלוש מערכות להבים שמגלחות שטח גדול יותר בזמן נתון, וחלקן מותאמות בצורה טובה לאזורים בעייתיים כמו הצוואר והסנטר. אם בחרתם במכונה עם כמה ראשים, שיקלו מכונה בעלת ראשים צפים; במכונה כזאת, ראשי הלהבים גמישים ומסוגלים להתכוונן כל אחד בנפרד ובכך להתאים את מערכת הלהבים בצורה טובה יותר למבנה הפנים.
מומלץ לבחור מכונה עם קוצץ פאות (Trimmer) 
ברבות ממכונות הגילוח ישנו קוצץ פאות, שנועד לסידור הפאות ואזורים דומים. זוהי פונקציה שימושית מאוד וחוסכת את הצורך להשתמש במכונה ייעודית, והיא מדויקת, מהירה ונוחה יותר משימוש במספריים. 

מעדיפים גילוח רטוב? 
קיימים דגמים שונים של מכונות לגילוח רטוב שגם מאפשרים ניקוי יסודי יותר של ראשי הגילוח במים. יש מכונות שמצוידות בראש עמיד למים ומכונות עמידות לגמרי שניתן להתגלח איתן במקלחת, ויש כאלה עם מיכל פנימי שמשחררות ג'ל או קרם גילוח בזמן השימוש. 

התאימו את שיטת ההפעלה לאופן השימוש במכונה 
מכונת גילוח המתחברת לשקע החשמל אינה מוגבלת במשך הפעולה ומספקת עוצמה יציבה. מכונה בעלת סוללה נטענת מאפשרת גילוח בכל מקום ומוגבלת במשך הפעולה שלה, כמו כן זמן הטעינה משתנה בין הדגמים השונים. 

בחנו את נוחות השימוש במכונת הגילוח
בדקו את המשקל ואת נוחות האחיזה ואת התפעול והשימוש בכפתורים; התרשמו מקלות הפירוק, ההרכבה והניקוי, ואם אפשר – גם מעוצמת הרעש שמפיקה המכונה. רצוי לבחור מכונה בעלת מגוון רחב של חיוויים. בדגמים הפשוטים ישנה נורית יחידה לחיווי מצב טעינה. בדגמים אחרים תמצאו סט נוריות או מסך המספק חיווי מפורט יותר על מצב הסוללה ועל הצורך בניקוי המכונה.


זה הכל, אתם מוכנים לקנות את מכונת הגילוח הבאה שלכם. אם אתם רוצים מידע נוסף, קראו את המדריך המלא באתר WiseBuy, ואל תשכחו להשוות מחירים ולקנות בתבונה.