צבטות / פינצטות או דסקיות? תלוי בך
הסרת השיער נעשית באמצעות מערכת של פינצטות (צבטות) או דסקיות. התוצאה בשתי השיטות זהה ושתיהן נחשבות ליעילות, והבחירה באחת מהן אינדיבידואלית למשתמשת.
ככל שראש ההסרה גדול, זמן הסרת השיער יתקצר 

ראש קטן מיועד להסרה עדינה ומדויקת. ברוב המכונות הראש מתחלף, ובדגמים מסוימים הוא רחב, אך יש מצדדיו מכסים שניתן להרים, כך שמתקבל ראש צר יותר. אגב, מומלץ לרכוש מסיר שיער עם לפחות 2 מהירויות פעולה. המהירות הגבוהה נועדה להסרה מהירה לאזורים רחבים, ומהירות נמוכה מתאימה לאזורים רגישים יותר.


כדי להסיר שיער גם באזורים שבהם המריטה עשויה להיות כואבת מדי, כדאי לבחור במכונה בעלת ראש גילוח. 

פעם ראשונה שלכן? חפשו מכונה עם ערכת מתחילות
מסירי שיער רבים כוללים "ערכת מתחילות", וכן כפפת קירור וסט מגבונים או ג'ל או אלוורה להרגעת העור ולמניעת גירוי. בדגמים רבים יש מערכת גלגיליות או "אצבעות" גומי שמעסות את העור ומעניקות הקלה מסוימת. 

חפשו מסיר שיער נטען, רצוי עם תאורה

מכונה נטענת מאפשרת שימוש נוח ללא חוטים - תוכלו להסיר איתה שיער בכל מקום, ללא תלות בנקודת חשמל, אך יש לזכור לטעון אותה לפני השימוש. אם יש לכן שיער בהיר, כדאי לבחור במסיר שיער עם נורה, שמאירה את האזור המיועד להסרה וחושפת את השערות הקטנות והבהירות שלא תמיד קל להבחין בהן בתאורה רגילה. 

עמידות במים מאפשרת ניקוי יסודי 
בדגמים עם ראש נשלף ניתן בדרך כלל להסיר את הראש ולשטוף אותו במים, ובדגמים אחרים המכשיר כולו אטום לחלוטין ועמיד במים, וניתן לשטוף אותו כולו לניקוי יסודי.

זה הכל, אתם מוכנות לקנות מסיר שיער. אם אתן רוצות מידע נוסף, קראו את המדריך המלא באתר WiseBuy, ואל תשכחו להשוות מחירים ולקנות בתבונה.