דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון
מעבדת סלולאר (פתח תקווה)
בעלים:
Cellular-Fix
עסק זה מפרסם ב-zap החל משנת 2018
סלולר FIX מופיעה גם ב:
דירוג החנות בשנה האחרונה:
רכשת מוצר בסלולר FIX ?
-
ציון ממוצע
0
חוות דעת בשנה האחרונה
1
כל חוות הדעת
התפלגות חוות דעת
חיובי
נייטרלי
שלילי
חודש אחרון
0
0
0
3 חודשים אחרונים
0
0
0
6 חודשים אחרונים
0
0
0
שנה אחרונה
0
0
0
כל הזמן
0
0
1
נמצאו 1 חוות דעת גולשים על סלולר FIX
תמונת משתמש
שם:
תאריך:
דירוג:
חוו"ד לא עזרה
חוו"ד עזרה
תיאור חווית הקנייה:
ברשותי אייפון X. התקשרתי והגעתי לחנות לתקן את המסך שנשבר. ווידאתי עם המוכר שהמסך מקורי (המחיר עורר בי חשד כי הוא זול מהמתחרים).
לאחר תיקון המסך (המהיר יש לומר), ה-GPS הפסיק לעבוד באופן תקין וכן גם תכונת ה- 3D Touch הפסיקה לעבוד כראוי. לאחר ניסיון תיקון שערך 4 ימים התגובה הסופית הייתה שהבעיה של ה-GPS לא קשורה בתיקון של המכשיר והבעיה של ה-3D Touch לא קיימת וזה עובד תקין.
יש לציין שהבעיה של ה-GPS לא קרתה לי בעבר (במשך שנה שלמה שנהגתי עם הרכב יום יום, ולא קשורה לאפליקציית ניווט ספציפית), אפליקציות הניווט באמצע הנסיעה פשוט לא הצליחה למצוא את המיקום לפעמים במשך דקות שלמות.
את בעיית ה-3D Touch הראתי לטכנאי, שלמרבה המזל היה גם לו iPhone X, והוכחתי לו שהבעיה אצלו לא קוראת (למשל, שאפשר בקלות לסמן מילה באמצעות 3D Touch במקלדת.

בנוסף, שבוע לאחר מכן, קמתי בבוקר כשלמעשה המסך הפסיק לעבוד לחלוטין (בזמן שהמכשיר עבד והשמיע צלילים). כשהגעתי לחנות נשמעה בפניי הטענה שהמכשיר קיבל מכה, למרות שאפשר היה לראות שלא קרה כלום למסך לאחר שהסרתי את המדבקה. יותר מזה, לא הצלחתי להבין איך מסך שעבד באופן רגיל, הפסיק פתאום לעבוד למחרת מיד בשימוש הראשון (למען הסר ספק, לא נפל עליו כלום במשך הלילה, ואף אחד לא נגע בו).
תגובת החנות:
דניאל היקר אני שמח שרשמת תגובה כדי שנעשה סדר וצדק בתיקון שבוצע.
קודם כל המסך שהוחלף הוא מקורי וחדש אחרת היית רואה בדקה הראשונה שקבלת את המכשיר אחרי תיקון צבעים שונים והרבה פחות אור אם המסך היה תחליפי ועל זה לא התלוננת. פעולת ה-3D TOUCH שדיברת עליה גם במכשיר שלי הפרטי לא הצליחה כל פעם והוכח לך שבמכשיר שלך היא כן עובדת, שכחת לציין שבאותם 4 ימי תיקון החלפתי 3 פעמים את המסך למסכים אחרים כדי להוכיח לך שבכולם פעולת ה-3D TUOCH אותו דבר.
כנ"ל לגבי ה-GPS יצאנו אל מחוץ לחנות והמכשיר עבד עם WAZE והתחיל ניווט, במהלך נסיעה יש גורמים חיצוניים שיכולים לשבש קליטת לווינים כמו למשל מנהרה או איזור קליטה נמוך.

לגבי המסך שהפסיק לעבוד אלה מילים יפות רק שכחת לציין שהמגן זכוכית שהיה על המכשיר היה שבור מה שאומר שהמכשיר קיבל מכה על המסך ושבר את החלק הפנימי של המסך שנקרא LCD ולכן המסך היבהב ונהפך לירוק. נאמר לך שיש אחריות על המסך להכל חוץ מנזק לקוח כגון שבר או מים ולצערי לא יכולתי להחליף לך את המסך ולא קבלת את התשובה שלי והתחלת לקלל ולדבר לא יפה ולא נתת לי למצוא לך פתרון למצב.

סלולר FIX
מוצר:
תיקון מסך iPhone X
המידע המופיע ב- zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלחו אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין