אורח,
שלום

ציוד משלים לתקשורת

נמצאו 296 ציוד משלים לתקשורת

מתאם רשת אלחוטית 150mbps בחיבור USB לקליטת WIFI
סוג:מתאם
חנויות:Sale360
חנות: Sale360
מחיר: 79 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 79 ₪
לקנייה
ב- Sale360
PayPal
טרנסיבר D-LINK 10GBASE-SR SFP+ Transceiver , 3.3V DEM-431XT
יצרן:D-Link
סוג:Transceiver
חנות: תמליל 2100
מחיר: 1,045 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 1,045 ₪
לקנייה
HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini GBIC  J4859C
יצרן:HP
סוג:Transceiver
חנות: אפיק 2
מחיר: 1,990 ₪ | משלוח: 19 ₪
מחיר כולל משלוח: 2,009 ₪
לקנייה
טרנסיבר D-Link 10GBASE-LR SFP+ DEM-432XT
יצרן:D-Link
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 1,332 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 1,332 ₪
לקנייה
ProCurve 100-FX SFP-LC Tranceiver J9054B
חנויות:Afik2.il
חנות: אפיק 2
מחיר: 749 ₪ | משלוח: 19 ₪
מחיר כולל משלוח: 768 ₪
לקנייה
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-L120 SFP
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 1,323 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 1,323 ₪
לקנייה
אנטנה כיוונית חיצונית /פנימית TP-LINK TL-ANT2409A
יצרן:TP-Link
סוג:אנטנה
מחיר: 110 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 110 ₪
לקנייה
טרנסיבר D-Link mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver DEM-310GT
יצרן:D-Link
סוג:Transceiver
חנות: תמליל 2100
מחיר: 158 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 158 ₪
לקנייה
מתאם רשת אלחוטית  לטווח קליטה רחב המתאים לקליטת  ALFA AWUS036NHA WIFI
סוג:מתאם
חנויות:AllTech
חנות: אולטק
מחיר: 195 ₪ | משלוח: 15 ₪
מחיר כולל משלוח: 210 ₪
לקנייה
אנטנה כיוונית RD-2G-24
סוג:אנטנה
חנויות:AnakHaOdafim
מחיר: 1,600 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 1,600 ₪
לקנייה
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-TLX SFP 10km
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 238 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 238 ₪
לקנייה
אנטנת Level One OAN-1070 Indoor
יצרן:Level One
סוג:אנטנה
מחיר: 89 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 89 ₪
לקנייה
טרנסיבר HP X121 1G SFP RJ45 J8177C
יצרן:HP
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 867 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 867 ₪
לקנייה
טרנסיבר D-Link mini-GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM DEM-302S-BXU
יצרן:D-Link
סוג:Transceiver
חנות: תמליל 2100
מחיר: 204 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 204 ₪
לקנייה
כ.רשת אלחוטי TP-Link Wireless N 300Mbps PCI - TL-WN851ND
יצרן:TP-Link
חנויות:kingPc
חנות: קינג פי סי
מחיר: 82 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 82 ₪
לקנייה
מתאם רשת אלחוטי LinkSyS WUSB6100M Dual Band AC600 USB
יצרן:Linksys
סוג:מתאם
מחיר: 339 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 339 ₪
לקנייה
אנטנה D-Link ANT24-0502 5dBi Indoor Antenna
יצרן:D-Link
סוג:אנטנה
מחיר: 73 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 73 ₪
לקנייה
TP-Link TL-ANT2408C
יצרן:TP-Link
חנויות:Ksp.Best
מחיר: 64 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 64 ₪
לקנייה
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver JD119B
יצרן:HP
סוג:Transceiver
חנות: אפיק 2
מחיר: 1,790 ₪ | משלוח: 19 ₪
מחיר כולל משלוח: 1,809 ₪
לקנייה
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-LB10 SFP 10km
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 322 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 322 ₪
לקנייה
מתאם רשת אלחוטי TP-Link TL-WN8200ND nMax 300Mbps
יצרן:TP-Link
סוג:מתאם
מחיר: 129 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 129 ₪
לקנייה
טרנסיבר D-LINK 1 port mini-GBIC 1000BASE-T Copper transceiver DGS-712
יצרן:D-Link
סוג:Transceiver
חנות: תמליל 2100
מחיר: 283 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 283 ₪
לקנייה
אנטנה Level One WAN2181 18dBi Panel Directional
יצרן:Level One
סוג:אנטנה
חנות: תמליל 2100
מחיר: 428 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 428 ₪
לקנייה
USB D-Link DKVM-CU
יצרן:D-Link
חנויות:PCcenter
מחיר: 99 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 99 ₪
לקנייה
חיפוש חנויות ציוד משלים לתקשורת לפי עיר
קטגוריות משלימות:
בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לרשת אלחוטית: Access Point, אנטנות, מאריכי טווח, חבילות תקשורת, מתאמים,כבלים לאנטנות, מאתרי נקודות Wifi ועוד. ניתן לבחור מבין המותגים 3COM, די-לינק, לינקסיס, אדימקס, Level One, ועוד.
מוצרים מומלצים
בהשראת חיפושים קודמים
המידע המופיע ב zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.
ykm לאתר