דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון
אורח,
שלום

ציוד משלים לתקשורת

נמצאו 244 ציוד משלים לתקשורת

אנטנה D-Link ANT70-1400N Outdoor
יצרן:D-Link
סוג:אנטנה
חנות: תמליל 2100
מחיר: 1,120 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 1,120 ₪
לקנייה
אנטנה D-LINK ANT24-2100
יצרן:D-Link
סוג:אנטנה
מחיר: 1,069 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 1,069 ₪
לקנייה
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-LA20 SFP 20km
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 280 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 280 ₪
לקנייה
HP X111 100M SFP LC FX Transceiver J9054C
יצרן:HP
סוג:Transceiver
חנות: 4com
מחיר: 709 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 709 ₪
לקנייה
ב- 4com
טרנסיבר HP X132 10G SFP+ LC LRM  J9152A
יצרן:HP
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 2,968 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 2,968 ₪
לקנייה
מבוא גייגה למתג PLANET MTB-LB60 10G SFP 60KM
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 4,723 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 4,723 ₪
לקנייה
HP X111 100M SFP LC FX Transceiver J9054C
יצרן:HP
סוג:Transceiver
חנות: אפיק 2
מחיר: 690 ₪ | משלוח: 19 ₪
מחיר כולל משלוח: 709 ₪
לקנייה
מבוא גייגה למתג PLANET MFB-TF20 SFP 20km
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 252 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 252 ₪
לקנייה
מתאם רשת אלחוטי TP-Link TL-WN8200ND USB 300Mbps
יצרן:TP-Link
סוג:מתאם
חנות: פוטו נגבה
מחיר: 119 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 119 ₪
לקנייה
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-L30 SFP 30KM
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 238 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 238 ₪
לקנייה
מתאם רשת אלחוטי TP-Link TL-WN721N nLITE 150Mbps
יצרן:TP-Link
סוג:מתאם
מחיר: 55 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 55 ₪
לקנייה
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-TLA10 SFP 10km
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 288 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 288 ₪
לקנייה
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-LB40 SFP 40KM
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 614 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 614 ₪
לקנייה
לוחץ לרשת RJ45
חנויות:PCcenter
מחיר: 147 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 147 ₪
לקנייה
HP ProCurve Gigabit-LX Transceiver J4132A
יצרן:HP
סוג:Transceiver
חנות: אפיק 2
מחיר: 2,650 ₪ | משלוח: 19 ₪
מחיר כולל משלוח: 2,669 ₪
לקנייה
HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini GBIC  J4859C
יצרן:HP
סוג:Transceiver
חנות: אפיק 2
מחיר: 1,990 ₪ | משלוח: 19 ₪
מחיר כולל משלוח: 2,009 ₪
לקנייה
אנטנה D-LINK ANT24-0502
יצרן:D-Link
סוג:אנטנה
חנות: תמליל 2100
מחיר: 84 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 84 ₪
לקנייה
אנטנה Level One WAN1112 12dBi Indoor
יצרן:Level One
סוג:אנטנה
חנות: תמליל 2100
מחיר: 211 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 211 ₪
לקנייה
בקר תקשורת  Communication USB to RS485 converter SCM-US48I
חנויות:PC2
חנות: pc2.co.il
מחיר: 399 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 399 ₪
לקנייה
ב- pc2.co.il
PayPal
טרנסיבר D-Link mini-GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM DEM-302S-BXD
יצרן:D-Link
סוג:Transceiver
חנות: תמליל 2100
מחיר: 210 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 210 ₪
לקנייה
מפצל רשת/חשמל  EDIMAX GP-101SF
יצרן:Edimax
חנויות:PCcenter
מחיר: 169 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 169 ₪
לקנייה
אנטנה חיצונית PLANET ANT-OM15
יצרן:Planet
סוג:אנטנה
חנות: תמליל 2100
מחיר: 929 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 929 ₪
לקנייה
מתאם רשת אלחוטי TP-Link TL-WN722N nLITE 150Mbps
יצרן:TP-Link
סוג:מתאם
מחיר: 69 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 69 ₪
לקנייה
D-LINK ANT24-1800
יצרן:D-Link
סוג:אנטנה
מחיר: 698 ₪ | משלוח: חינם
מחיר כולל משלוח: 698 ₪
לקנייה
חיפוש חנויות ציוד משלים לתקשורת לפי עיר
קטגוריות משלימות:
בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לרשת אלחוטית: Access Point, אנטנות, מאריכי טווח, חבילות תקשורת, מתאמים,כבלים לאנטנות, מאתרי נקודות Wifi ועוד. ניתן לבחור מבין המותגים 3COM, די-לינק, לינקסיס, אדימקס, Level One, ועוד.
המידע המופיע ב zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.
ykm לאתר