אורח,
שלום

אי-ליין (Eline)

טלפונים סלולאריים (חדרה)
(3.5 - ממוצע דירוג הגולשים ב-12 החודשים האחרונים)
טלפון:
1700506000
פקס:
046226508
כתובת:
הרברט סמואל 29, חדרה |יהושוע חנקין 9, עפולה| דרך בר יהודה 53, נשר, חיפה | נחלת יצחק 18, תל אביב | יד חרוצים 10, ירושלים
דוא"ל:
בעלים:
אי ליין
דירוג החנות בשנה האחרונה:
מספר חוות דעת
175
ציון ממוצע
מהירות משלוח
שירות לקוחות
נוחות ביצוע ההזמנה
רכשת מוצר באי-ליין ?
התפלגות חוות דעת
חיובי
נייטרלי
שלילי
חודש אחרון
2
1
5
3 חודשים אחרונים
8
1
13
6 חודשים אחרונים
20
2
29
שנה אחרונה
114
3
58
כל הזמן
1280
27
331
נמצאו 1638 חוות דעת גולשים על אי-ליין
שם:
עדי
תאריך:
18/11/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
(באיחור)
שירות לקוחות:
(ממוצע)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קל מאוד)
תיאור חווית הקנייה:
לאחר שביצעתי את ההזמנה דרך האינטרנט שיש לציין שהתהליך היה מאוד פשוט, בחרתי במשלוח UPS, הקנייה בוצעה ברביעי בלילה כך שהמשלוח היה אמור להתבצע בחמישי בבוקר.
היה קצת בלבול במשלוח כי הפלאפון נשלח לאמא שלי וההתקשרות הייתה בין החברה לאמא שלי.
המשלוח התעכב בכמה ימים מכיוון שהמוצר יצא מתל אביב, כשניסיתי להתקשר לשירות לקוחות ולקבל הסבר נוסף קיבלתי מענה פשוט נוראי מאחת העובדות שם, ענתה לי בגסות רוח וענתה שאין לה איך לעזור אלא רק הבחורה שהתעסקה עם ההזמנה יכולה לעזור לי, ניסתה להרגיע אותע כשבכלל לא הייתי עצבני אלא רק רציתי לקבל הסבר, פשוט זלזול וחוסר עזרה. השיחה התנתקה עם ההבטה שיחזרו אליי... כמובן לא חזרו אליי.
התקשרתי שוב והפלא ופלא ענתה לי נציגה נחמדה שמשום מה היא כן נתנה לי את התשובות שרציתי והשיחה התנהלה בנעימות, לא כמו הנציגה הקודמת שרק רצתה להיפטר ממני, מוזר שנציגה אחת כן יודעת לתת תשובות והשנייה לא..
יש לציין שגם שלחתי פנייה במייל ולא קיבלתי שום תשובה עד היום...
בתור לקוח שכבר קנה מס' פעמים בחנות הזאת והמליץ לכמה אנשים לקנות גם דרך חנות זאת, אני לא מתכוון להזמין שוב דרך חברה זו..מסתבר שבסופו של דבר, זול זה יקר.
מוצר:
טלפון סלולרי J5
שם:
Avi
תאריך:
16/11/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
לא רלוונטי
שירות לקוחות:
(גרוע מאוד)
נוחות ביצוע הזמנה:
(ממוצע)
תיאור חווית הקנייה:
הטלפון נקנה בחנות של איליין בנשר לפני פחות משנה ועדיין בתקופת אחריות יצרן!!
לפני כשלושה בועות הטאצ הפסיק לעבוד וניגשתי לחנות ממנה נקנה הטלפון לצורך תיקון בתקופת האחריות. הנציג בחנות בשם יגאל אמר שיעשו לטלפון מחיקה כללית ללכן רצוי לגבות לפני חזרתי הביתה לצורך גיבוי המכשיר ובתאריך 11-11-15 הגעתי שוב לחנות לצורך מסירה של המכשיר לתיקון היום 16-11-15 התקבלה שיחה מחברת אליין והנציגה הודיעה שעל המכשיר נמצאו סימני מכות ושריטות בפלסטיק לכן המכשיר לא תוקן מכיוון שזה לא כולל את מסגרת האחריות ביקשתי ממנה שיתקנו את המסך ולא את הפלסיטק היא טענה שהמסך זה רכיב עדין שנפגע כתוצאה מנפילה והוכחה לכך הן המכה והשריטות בפלסטיק ראוי לציין שהמכשיר עבד טוב לפני ואין שבר סדק או שריטה במסך. והחברה מסרבת לקן את המכשיר בכל תוקף לאחר דין ודברים עם הנציגה הבהרתי שאני לא הולך לשתוק על כך ואפנה למועצה לצרכנות ואגיש תביעה בתביעות קטנות לבית המשפט. ואעשה להם שיימינג בכל אמצעי תקשורת
אני ממליץ לכל מי שחושב לקנות טלפון באיליין שישמר לנפשו מיכוון שבמידה ותצטרכו להפעיל את אחריות היצרן הם מתנערים מאחריות כך שאתם קונים מכשיר טלפון שאינו כולל אחריות יצרן כפי שמתחייבים
מוצר:
טלפון סלולרי G3 32GB D855
שם:
ולדימיר
תאריך:
13/11/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
(הגיע בזמן)
שירות לקוחות:
(מצויין)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קל מאוד)
תיאור חווית הקנייה:
הזמנתי מכשיר יחד עם מגן מסך. לצערי לא שמתי לב שמסך היה באריזה. התקשרתי לשירות לקוחות לבדוק איפו המגן. חזר עלי מנהל שירות בשם נועם, הצליח להרגיע אותי כי היתי עצבני, נתן לי פיטרון כולל פיצוי. כעבור מספר דקות מצאתי מגן, חזרתי לנועם, התנצלתי ועוד פעם הופתעתי לטובה. נועם קיבל התנצלות ובכל זאת החליט לפצות אותי למרות שהטעות היתה שלי.
מוצר:
פלאפון G3
שם:
יובל
תאריך:
10/11/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
(כמעט בזמן)
שירות לקוחות:
(גרוע)
נוחות ביצוע הזמנה:
(ממוצע)
תיאור חווית הקנייה:
מסך שהפסיק לעבוד במסגרת תקופת האחריות לא הוחלף בטענה שמכה קלה חיצונית שאותרה על מארז הטלפון גרמה לתקלה. כל ההסברים שהמכה התרחשה ללא קשר וזמן רב לפני הפסקת העבודה של המסך לא עזרו ומעבדת החנות לא הסכימה לטפל בבעיה.
מס' לקוחות נוספים ששהו איתי במעבדה התלוננו על בעיית שרות דומה. ייתכן שזאת מדיניות רגילה של החנות להיתנער מטיפול באחריות ועל כן אני ממליץ לא לרכוש ב ELINE טלפונים.
מוצר:
טלפון סלולרי G3
שם:
katya
תאריך:
08/11/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
לא רלוונטי
שירות לקוחות:
(גרוע מאוד)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קשה מאוד)
תיאור חווית הקנייה:
בתאריך 15\06\09 אמא שלי רכשה פל מסוג LG G3 וכעבור 4 חודשים הטאץ׳ של הכפתורים החליט שהוא לא מגיב, נשמע לא הגיוני לאחר 4 חודשי שימוש!! לכן המכשיר נשלח למעבדה שממנה נרכש המכשיר בחדרה על מנת שיבדקו למה זה קרה אך לפתע הם אומרים שהלך המסך וצריך לשלם 700 ש״ח ושכמובן שהוא קיבל מכה! מזל שאמא שלי בנאדם שפוי ועדיין זוכרת דברים והיא בטוחה שהוא לא קיבל מכה וגם לא נפל! לכן התקשרתי והעבירו אותי לטכנאי בשם אנטולי ואנטולי כמובן טוען שיש מכה על המכשיר!! ממש פלא!! ואמר שיכול לעשות לי הנחה אבל בשום פנים לא בחינם! הרי רק ככה אפשר להוציא כסף מאנשים!! אחרי שההורים שלי קנו שם 2 מכשירים ודודה שלי 3 מכשירים במשך כמה שנים, הם הפסידו לקוחות!!! לא ממליצה בכלל לקנות מהם!!! וכמובן שלא לחזור אליהם! עדיף לשלם קצת יותר ולא לרכוש דרכם!!!
מוצר:
טלפון סלולרי G3 32GB D855
שם:
דביר
תאריך:
06/11/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
לא רלוונטי
שירות לקוחות:
(גרוע מאוד)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קל)
תיאור חווית הקנייה:
חנות טובה, המעבדה סיפור אחר לגמרי.מכשיר נקנה ב9/14 באפריל החלו בעיות ברמקול נשלח לתיקון אחריות 2 ימי עבודה אחרי חזר המכשיר בטענה שאין כל תקלה. הפצרתי במוכר שישנה תקלה וכי רמקול חיצוני באופן אקראי מפסיק לעבוד ואם ינסו להקשיב מספר שניות צליחו לשחזר את התקלה. אשת השירות טענה שיתכן שהתקלה נובעת מזה כשהמכשיר בתל אביב אבל איפה שהם נמצאים היא לא קוראת וזה יכול להיות עניין של מיקום (אני לא צוחק זה מה שנאמר) ואחרי הפצרות הסכימו להשאיר לתיקון. כמה ימים אחרי זה הוחלף "צלצלן" למרות שהתקלה לא נמצאה. הגעתי לחנות לאסוף את המכשיר ו הרמקול לא עובד. המוכר בחנות התנצל ואמר שישלח למעבדה בשנית (בהמשך המעבדה טענה שהתקלה פרי דימיוני) כמה ימים אחרי שוב אותו תרחיש מודיעים שהכל בסדר ושוב הוחלף צלצן מגיע לחנות שוב יחד עם המוכר בחנות משחזרים את התקלה. התקשרתי לשירות לקוחות והסברתי להם שאני צריך להפסיד שעות עבודה. נאמר לי הפעם יחזירו לי את המכשיר בUPS ולא אצטרך לבוא לקחת אחרי כמה ימים מחזירים לי את המכשיר בUPS הפעם הרמקול עבד שניות בודדות, ואז הפסיק לעבוד. נלקח המכשיר שוב לתיקון מעבדה. ושוב החזיר אותו עדיין מקולקל נלקח פעם רביעית לתיקון והחזיר אחרי כמה ימים הפעם הוחלף לוח אם וזה "מכשיר חדש". באוג' הפסיק הMIC לעבוד ב20/8 מסרתי לתיקון. בין לבין עוברים חגים, מכתבים וטלפונים לא נחמדים מהחנות וב 07/10 מתקשרים אליי שהגיע הרגע ואפשר לקחת את המכשיר. לקחתי את המכשיר והכל עובד הטענתי באותו בערב וגיליתי שהסוללה שלו כמעט מתה...(שתי שיחות של דקה והטלפון נכבה וצריך להטעין). כמובן שאין אחריות על סוללה. פעם החנות הזו הייתה טובה קניתי מהם כבר מכשירים אבל המעבדה שלה היא סיוט. עכשיו אני בטוח שהחנות תגיב, שמכשיר נמצא עקום (עקימות שלא אני או המוכר שלהם הצלחנו לראות), ובוא נניח רגע שכן זה לא מסביר טיפול מאוד לא מקצועי של המעבדה, מענה טלפוני מתנשא, טיפולים מאוד קצרים שלא בודקים מהות תקלה, מצד אחד ומצד שני טיפולים שלוקחים חודש וחצי. החלטתם לקנות מהם תקנו מכשיר נוסף כגיבוי אתם תזדקקו לו אם אי פעם תצטרכו להשתמש במעבדה.
תגובת החנות:
מר' דביר חוות דעתך מאוד חשובה אך היא חייבת להיות אמתית והוגנת וחבל נורא כי הנך מעוות את המציאות לחלוטין.

מכשיר אשר נרכש ב-23.09.06 הובא לבדיקה על תקלת שמע ב- 13.05.15. בבדיקה זוהה כי קיימת בעיה בצלצלן והוא החלף לחדש.

ב-07.06.15 הבאת את מכשירך בטענה שתקלה חזרה. בבדיקה התגלה כי מכשירך נפל וכתוצאה מכך התנתק רכיב ממקומו. חשוב לציין כי במקום לומר לך כי התקלה הינה פרי ידיך שוב תוקן הנייד ללא תשלום.

ב-14.06.15 הובא מכשיר בשלישית כאשר גופו הינו עקום (תמונה נשלחה לך לדוא"ל) ומכשיר אינו עובד כראוי. שוב, תוך התחשבות כלפיך תוקן הנייד ללא כל תשלום.

וזאת הכרת תודה שלך כלפי יחס הוגן אשר קיבלת. בושה.
מוצר:
טלפון סלולרי Nexus 5
שם:
double
תאריך:
03/11/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
לא רלוונטי
שירות לקוחות:
(גרוע מאוד)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קשה מאוד)
תיאור חווית הקנייה:
קניתי את המוצר ואחרי שלושה ימים מישהו אמר לי שחסרה בו חתיכה והראה לי את זה על המכשיר שלו. גם כן היו שמה שני חורים איפה שהראמקול שנראה שמשהו חסר שמה. חסר הגריל של הרמקול התחתון. אחרי שלושה ימים הלכתי אליהם(היה ששי שבת) ואז הוא אמר שלא יחליף ושאני צריך ללכת ליבואן...אחרי טרטור נוראי הגעתי ליבואן שאמר שזה עלול לקחת המון זמן. בחיים עוד לא אקנה מהם.
תגובת החנות:
מר' יאסין רכש מוצר בעל שירות ואחריות של חברת יורוקום. ערכת המוצר הייתה סגורה הרמטית. המוצר נפתח מול מר' יאסין אשר התרשם ממנו ורכש אותו.
כעבור שלושה ימי עסקים פנה מר' יאסין בטענה שחלק של הסלולרי אשר רכש חסר וזאת כאשר הוציא אותו ממכנסיו. מר' יאסין הופנה לשרות לקוחות של חברת יורוקום בדבר הטענה שלו.

לא ברור כלל על איזה טרטור מדובר ועל מה מלין כותב חוות דעת.
מוצר:
טלפון סלולרי moto x play
שם:
ALMOG
תאריך:
30/10/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
(הגיע בזמן)
שירות לקוחות:
(מצויין)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קל מאוד)
תיאור חווית הקנייה:
החנות התקשרה אליי כבר יום למחרת לוודא את ההזמנה. נאמר לי שהצבע הלבן לא במלאי והאם אני מוכן לקבל צבע אחר, אמרתי שאין שום בעיה.
לאחר יומיים כבר קיבלתי לדואר האלקטרוני שלי מספר מעקב בדואר ישראל - ולאחר מספר ימים המכשיר היה אצלי.
ממליץ בחום.
מוצר:
טלפון סלולרי lg g3
שם:
edi
תאריך:
18/10/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
לא רלוונטי
שירות לקוחות:
(גרוע מאוד)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קשה מאוד)
תיאור חווית הקנייה:
הזמנתי אתמול LG G3 32GB, מסרתי פרטי כרטיס האשראי באתר האינטרנט,
והכסף לא נמשך מיד בביצוע העיסקה - החנות שומרת מספרי כרטיסי אשראי אצלה.
היום בחורה לדבריה מ-ELINE התקשרה-ושאלה תאריך לידה שלי,
לא מסרתי לה,הרי לא ברור איזה שימוש נעשה במידע הזה - היא אמרה שאם אני לא מוסר תאריך לידה - היא תבטל את ההזמנה.
אני לפני המקרה הזה קניתי בחנות ELINE כמה מכשירים ולא היו לי בעיות.
כנראה משהו השתנה שם - הפסקתי לתת בהם אמון, ואבקש מ-ELINE למחוק את כל הפרטים שלי ממאגר הנתונים ולא לעשות בהם שום שימוש.
תגובת החנות:
אדי היקר.

אנו, כאתר מכירות באינטרנט חשופים למקרים רבים של נוכלות ברשת בהם קיימים ניסיונות לבצע הזמנות באמצעות אמצעי תשלום שנגבו מאזרחי ישראל.

לשם הגנה על כל בעלי כרטיסי האשראי, אנו מבצעים פעולות אימות מול חברות אשראי בהם נדרשים פרטי לקוח מועטים.

מפעילות זו, כספם של מאות אזרחים נשמרו בכיסם ונמנע מכך קיום של עוגמת.

אנו מתחייבים כי מידע המסופק מלקוחותינו הינו לשימוש פנימי בלבד ומאובטח באמצעות טכנולוגיות הצפנה המתקדמות ביותר.
מוצר:
סמארטפון G3
שם:
ilya
תאריך:
13/10/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
(מעולם לא הגיע)
שירות לקוחות:
(גרוע)
נוחות ביצוע הזמנה:
(ממוצע)
תיאור חווית הקנייה:
ב 2/9 רכשתי סמארטפון עבור חמותי. זמן הספקה מובטח - 7 ימי עסקים. הטלפון לא היגיע עד היום - 13/10. בשרות לקוחות נאמר לי שזאת בעיה שלי, ושכתוב אצלם באתר כי אם אני בוחר במשלוח רגיל הם לא אחראים למשלוח, ולכן הם לא חייבים לי כלום: לא יכולים לשלוח טלפון חדש, ולא יכולים לזכות אותי. בחור בשם נתנאל אף סירב להעביר אותי למנהל שרות לקוחות. לאחר מספר שיחות, חזר אלי מנהל השרות ואמר שהם יחקרו !!! היכן הטלפון ויחזרו אלי. לא שמעתי מהם מאז.
לסיכום: אני הולך לפנות לכל גורם רלוונטי על מנת לפתור את הבעיה. אתם - הקונים - קחו בחשבון את כל משכתבתי.
תגובת החנות:
איליה שלום רב,

כפי שהוסבר לך בשיחה טלפונית, התחייבותנו כלפי כל צרכן היא לשגר במהירות את הזמנתו באמצעות שיטת ההפצה אשר הוא בוחר ולכתובת אשר הוא סיפק.

אין לנו כל שליטה על הדרך בה דואר ישראל מבצע את מיון החבילות והפצתן ליעדן הסופי. משכך, אין עיכובים כאלה ואחרים באחריותנו.

במקרה הנ"ל, לאחר הבדיקה מול דואר ישראל כמובטח לך, איליה, נמצא כי חבילה חיכתה זמן רב בסניף הדואר הקרוב אליך אך עובדי דואר לא עדכנו אותך בדבר.

אנו מצרים על תפקוד הירוד של דואר ישראל ומכך סבלם של צרכנים רבים ברחבי מדינת ישראל.
מוצר:
טלפון סלולרי A501CG
שם:
omry
תאריך:
08/10/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
(הגיע בזמן)
שירות לקוחות:
(מצויין)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קל מאוד)
תיאור חווית הקנייה:
אני תמיד חוזר ל ELINE. גם לחברים ומשפחה קניתי או המלצתי עליהם. אף פעם לא היו בעיות משום סוג. הזמנתי את הטלפון אתמול אחה"צ. הוספתי תשלום לשליח. הטלפון הגיע היום ברבע לתשע בבוקר!! תודה גם ל UPS. באמת לא ציפיתי לו לפני שבוע הבא.
ממבט ראשון הטלפון עובד, לא חסר כלום באריזה. המחיר טוב (כן כן - אפשר למצוא את מכשיר במקומות אחרים ב-30 ש"ח פחות), ההזמנה פשוטה, מהירה ועניינית וגם אם צריך ייעוץ עונים לך בסבלנות ובצורה מועילה גם לפני שקנית או התחייבת לקנות.
מוצר:
טלפון סלולרי G3 32GB D855
שם:
Maya
תאריך:
04/10/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
לא רלוונטי
שירות לקוחות:
(ממוצע)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קל)
תיאור חווית הקנייה:
כאשר מתבצע עדכון או איפוס של המערכת אין עברית בטלפון. דבר זה מחייב את הלקוח לחזור לחנות כל פעם מחדש, לעמוד בתור כדי שיחליפו לו את השפה בעיברית.
אני רואה בזה רמאות מצד הרשת למכור טלפון מבלי לידע את הלקוח שהשפה העברית לא *מובנת* בטלפון ובכך לאלץ אותו לחזור לשירות הלקוחות שוב ושוב ולאבד זמן יקר!
תגובת החנות:
מאיה שלום.
שפה העברית אכן הינה חלק בלתי נפרד ממערכת הפעלה של כל מכשיר סלולרי המבוסס על מערכת הפעלה Android מאז גרסה 4.0.4.
במידה ונתקלת בבעיה מסוימת, צוות הטכני שלנו תמיד מוכן לספק מענה גם בסניפנו וגם באמצעות שיחה למוקד שרות לקוחות.
מוצר:
טלפון סלולרי G3 16GB D855
שם:
Harel
תאריך:
21/09/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
(הגיע בזמן)
שירות לקוחות:
(מצויין)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קל)
תיאור חווית הקנייה:
חיפוש אחר מחיר טוב לס6 גילו לי את החנות. בצעתי הזמנה באתר וחזרו אלי ובדקו את כל הפרטים. נהנתי מיחס אדיב כבר באותו הרגע. כמה ימים לאחר מכן המכשירים היו כבר אצלי כמובטח. לאי-ליין יש לקוח מאוד מרוצה שאמליץ לרבים. המון תודה.
מוצר:
mobile G920F
שם:
Jenny
תאריך:
10/09/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
לא רלוונטי
שירות לקוחות:
(גרוע מאוד)
נוחות ביצוע הזמנה:
(ממוצע)
תיאור חווית הקנייה:
הקנייה של המכשיר הייתה בסדר. המוכר היה בסדר. בלי יחס מיוחד.
באתר נאמר שמקבלים אוזניות יחד עם המכשיר ולא קיבלתי.
הטעות הגדולה ביותר עם החנות הזאת הייתה שירות התיקונים שלהם. הוא הסיוט הכי גדול שקרה לי. הכל אמנם לפי התנאים שנאמרו אבל מסכת הייסורים שהם העבירו אותי הייתה דוחה ומגעילה ולא אכפת לי שכתוב עד ככה וככה ימי עסקים.
מעבדת תיקונים שלא מסוגלת להחזיר מכשיר עם תיקון קטן אחרי כמה ימים זה לא משהו ששווה להשתמש בו. גם שילמתי 180 ש"ח למעבדה וגם חיכיתי שבועיים וחצי. ולא אכפת לי שזה לא ימי עסקים. בפועל חיכיתי שבועיים וחצי לתיקון שבמעבדה אחרת היה לוקח חצי יום. אין ספק שהטעות הייתה שלי שסמכתי עליהם.
אל תסמכו על האחריות שלהם כי תצטרכו לשלם על כל תיקון שתעשו במילא ותצטרכו לחכות שבועיים שזה לא סביר בשום מצב ביחס ליכולת של מעבדות אחרות לתת שירות טוב ואפילו סביר.
תגובת החנות:
ג'יני שלום.
בואי נעשה סדר ב"הסיוט הכי גדול" ו-"מסכת הייסורים" כדבריך ומיד יהפוך לברור כי אין לך על מה להלין כלל!

דבר ראשון, מכשירי מדגם LG Nexus 5 מעולם לא נמכר יחד אוזניות ומעולם לא פורסם כך על ידנו. הבורות שלך בנושא אינה מיטיבה לך.

שנית, רכשת מוצר ב- 10.09.14 והבאת אותו לטיפול טכני לאחר כשנה ב- 25.08.15 כאשר ליד כפתור הדלקה וכפתורי עוצמת שמע היו מספר סדקים ממכות כמו כן סדקים ליד מגירת סים.

שילמת 180 ש"ח כי בשימושך במוצר שברת כפתור הדלקה. המכשיר הוחזר לך ב-06.09.15. סך זמן הטיפול 8 ימי עסקים וזה הרבה מתחת להתחייבות.

המלצתנו לך לבדוק דברים לעומק לפני פרסום אשר מטעה את הציבור הגולשים.


מוצר:
טלפון סלולרי nexus5
שם:
אבנר
תאריך:
09/09/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
לא רלוונטי
שירות לקוחות:
(מצויין)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קל מאוד)
תיאור חווית הקנייה:
המוכר : דימה דבורק
מקצוען , אדיב , סבלני , שירות מצויין.
נכנסתי לעשות השוואת מחירים , ראיתי איך הוא נותן שירות לאנשים שעמדו בתור.
החלטתי שאם המחיר סביר , אני קונה ממנו.
חוויית הקניה היתה טובה מאד.
והוא עזר לי גם בהתחברות לדיבורית במכונית , ממש מושלם.
אני ממש ממליץ לקנות ממנו.
בוסים שימו לב הוא 100 אחוז.
מוצר:
טלפון סלולרי G4 H815 גב עור
שם:
אופיר
תאריך:
07/09/2015
דירוג:
מהירות משלוח:
לא רלוונטי
שירות לקוחות:
(טוב)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קל מאוד)
תיאור חווית הקנייה:
הלכתי לחנות החדשה בעפולה, קניתי גלאקסי 6 עם שנתיים אחריות. המוכר דימה נתן שירות מצוין פינק אותי עם מגן מסך ומגן אחורי הסביר לי הכל והיה כיף לקנות אצלו.
היה בעיה בהתחלה עם המטען קיבלתי מטען רגיל ודימה צ'יפר אותי בעוד מטען מהיר. תודה רבה ונתראה בקרוב.
מוצר:
גלאקסי 6 galaxy s6
מוצרים נוספים הנמכרים באי-ליין
חוות דעת של מוצרים פופולריים באי-ליין
המידע המופיע ב zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.