דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון

ציוד משלים לתקשורת - ‏HP

x
יצרן:  ‎ HP

נמצאו 19 ציוד משלים לתקשורת

טרנסיבר SFP ל-10/100/1000 RJ45 ל-100 מטר תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 485 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 499 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר SFP ל-SX 1.25G 850nm MM 550M תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 236 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 250 ₪
לקנייה
(בת חפר)
HP X111 100M SFP LC FX Transceiver J9054C
100M
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 690 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 690 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
טרנסיבר +SFP ל-SR 10G 850nm MM 300M תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 411 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 425 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר SFP ל-1.25G Tx1310nm/Rx1550nm SM 20KM תעשייתי ל-HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 299 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 313 ₪
לקנייה
(בת חפר)
HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A
מוצר חדש. HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 2,305 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 2,305 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
טרנסיבר +SFP ל-LR 10G 1310nm SM 10KM תעשייתי תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 801 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 815 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר SFP ל-LX 1.25G 1310nm SM 10KM תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 253 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 267 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר HP X111 100M SFP LC FX J9054C
cd-44957 טרנסיבר HP X111 100M SFP LC FX J9054C
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 670 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 670 ₪
לקנייה
(רמת גן)
HP X111 100M SFP LC FX Transceiver J9054C
מוצר חדש. HP J9054C X111 100M SFP LC FX Transceiver
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 709 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 709 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
SFP Optical Transceiver Module For HP Compatible 1000BASE-SX
5342 זמין במלאי.
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 95 ₪ | משלוח: 15 ₪
מחיר סופי: 110 ₪
לקנייה
(חיפה)
טרנסיבר SFP ל-1.25G Tx1550nm/Rx1310nm SM 20KM תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 299 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 313 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר +SFP ל-SR 10G 850nm MM 300M תעשייתי תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 450 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 464 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר SFP ל-SX 1.25G 850nm MM 550M תעשייתי תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 264 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 278 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר SFP ל-1.25G Tx1310nm/Rx1550nm SM 20KM תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 264 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 278 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר SFP ל-LX 1.25G 1310nm SM 10KM תעשייתי תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 281 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 295 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר SFP ל-1.25G Tx1550nm/Rx1310nm SM 20KM תעשייתי ל-HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 338 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 352 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר +SFP ל-10G RJ45 ל-30 מטר תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 1,162 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 1,176 ₪
לקנייה
(בת חפר)
טרנסיבר +SFP ל-LR 10G 1310nm SM 10KM תואם HP
simple
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מפה
מחיר: 762 ₪ | משלוח: 14 ₪
מחיר סופי: 776 ₪
לקנייה
(בת חפר)
קטגוריות משלימות:
בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לרשת אלחוטית: Access Point, אנטנות, מאריכי טווח, חבילות תקשורת, מתאמים,כבלים לאנטנות, מאתרי נקודות Wifi ועוד. ניתן לבחור מבין המותגים 3COM, די-לינק, לינקסיס, אדימקס, Level One, ועוד.
המידע המופיע ב zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.