דלג לתפריט עליון דלג לתוכן דלג לתפריט תחתון
אורח,
שלום

ציוד משלים לתקשורת

נמצאו 241 ציוד משלים לתקשורת (עמוד 4)

מבוא גייגה למתג PLANET MGB-LB10 SFP 10km
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 322 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 322 ₪
לקנייה
מתאם רשת אלחוטי TP-Link TL-WN725N nLITE Nano 150Mbps
יצרן:TP-Link
סוג:מתאם
מחיר: 69 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 69 ₪
לקנייה
D-Link 10GBASE-SR SFP+ Transceiver
יצרן:D-Link
סוג:Transceiver
חנות: וולקום
מחיר: 611 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 611 ₪
לקנייה
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-TLB10 SFP 10km
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 410 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 410 ₪
לקנייה
טרנסיבר HP X124 1G SFP LC LX JD494A
יצרן:HP
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 1,762 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 1,762 ₪
לקנייה
אנטנה כיוונית פנימית + חיצונית TP-LINK TL-ANT2414B
יצרן:TP-Link
סוג:אנטנה
חנות: 1PC
מחיר: 262 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 262 ₪
לקנייה
ב- 1PC
PayPal
לוחץ לרשת RJ45
חנויות:PCcenter
מחיר: 147 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 147 ₪
לקנייה
אנטנה Level One WAN9180 18dBi Outdoor
יצרן:Level One
סוג:אנטנה
חנות: תמליל 2100
מחיר: 588 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 588 ₪
לקנייה
טרנסיבר D-Link mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver DEM-310GT
יצרן:D-Link
סוג:Transceiver
חנות: תמליל 2100
מחיר: 158 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 158 ₪
לקנייה
ערכת טכנאי רשתות
חנויות:IMatrix
חנות: מטריקס
מחיר: 139 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 139 ₪
לקנייה
תקשורת HPE 5130/5510 10GbE SFP+ 2-port Module JH157A
יצרן:HP
חנויות:1PC
חנות: 1PC
מחיר: 5,913 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 5,913 ₪
לקנייה
ב- 1PC
PayPal
אנטנה D-LINK ANT24-1801
יצרן:D-Link
סוג:אנטנה
מחיר: 698 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 698 ₪
לקנייה
אנטנה D-Link ANT24-0600 Indoor
יצרן:D-Link
סוג:אנטנה
מחיר: 329 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 329 ₪
לקנייה
אנטנת רשת אלחוטית 25dbi RP-SMA להגברת קליטת WIFI
סוג:אנטנה
חנויות:Direct-Israline
מחיר: 129 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 129 ₪
לקנייה
מתאם רשת אלחוטי TP-Link Archer T2UH AC600
יצרן:TP-Link
סוג:מתאם
חנות: פוטו נגבה
מחיר: 135 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 135 ₪
לקנייה
כרטיסי רשת אלחוטיים למחשב נייח D-Link DWA-548
יצרן:D-Link
חנויות:G-Tech
חנות: G-Tech
מחיר: 78 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 78 ₪
לקנייה
ב- G-Tech
PayPal
מבוא גייגה למתג PLANET MFB-F40 SFP 40km
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 252 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 252 ₪
לקנייה
מבוא גייגה למתג PLANET MGB-GT SFP 100M
יצרן:Planet
חנויות:Tamlil2100
חנות: תמליל 2100
מחיר: 322 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 322 ₪
לקנייה
אנטנה חיצונית PLANET ANT-SE18
יצרן:Planet
סוג:אנטנה
חנות: תמליל 2100
מחיר: 961 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 961 ₪
לקנייה
מתאם רשת אלחוטי LinkSyS WUSB6300 Wireless-AC Dual Band N300 + AC867 USB
יצרן:Linksys
סוג:מתאם
מחיר: 250 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 250 ₪
לקנייה
אנטנה כיוונית חיצונית /פנימית TP-LINK TL-ANT2409A
יצרן:TP-Link
סוג:אנטנה
מחיר: 119 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 119 ₪
לקנייה
מאריך ATEN VE800 HDMI over RJ-45 Extender
חנויות:PCcenter
מחיר: 850 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 850 ₪
לקנייה
ממיר אופטי D-LINK DMC-F02SC
יצרן:D-Link
חנויות:PCcenter
מחיר: 249 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 249 ₪
לקנייה
אנטנה D-Link ANT24-0600 Indoor
יצרן:D-Link
סוג:אנטנה
חנות: תמליל 2100
מחיר: 397 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 397 ₪
לקנייה
חיפוש חנויות ציוד משלים לתקשורת לפי עיר
קטגוריות משלימות:
בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לרשת אלחוטית: Access Point, אנטנות, מאריכי טווח, חבילות תקשורת, מתאמים,כבלים לאנטנות, מאתרי נקודות Wifi ועוד. ניתן לבחור מבין המותגים 3COM, די-לינק, לינקסיס, אדימקס, Level One, ועוד.
מוצרים מומלצים
בהשראת חיפושים קודמים
המידע המופיע ב zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.
ykm לאתר