אורח,
שלום

קופסאות מיתוג - 200 - 300 ₪

טווח מחירים:  200 - 300‏ ש"ח
מספר מחשבים
כמות מחשבים
מאפיין זה מתייחס לכמות המחשבים שניתן לחבר לקופסת המיתוג שמחברת אותם למסך או לעכבר/ מקלדת/מדפסת ולשלוט על כל אחד מהם בנפרד בתורו.
רזולוצית וידאו
רזולוציית וידאו
כאשר בוחרים קופסת מיתוג להעברת תמונת מסך (בין אם מיתוג בקשר בין שני מחשבים ויותר למסך אחד, או בין מחשב אחד לכמה מסכים) חשוב לשים לב לנתון רזולוציית הוידאו המקסימלית שקופסת המיתוג מסוגלת לעבד-זה תהיה גם הרזולוציה המקסימלית שתוצג על המסך.

נמצאו 120 קופסאות מיתוג (עמוד 4)

ממיר אופטי - TP-LINK Single Mode  MC110CS
165544 מוצר מקורי בהתחייבות! כולל משלוח עם שליח עד הבית מוצר ואחריות של היבואן הרשמי- איכות מובטחת. ממיר אופטי - TP-LINK Single Mode MC110CS מק''ט:99360-110-03 10/100M RJ45 to 100M single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching pow
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 239 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 239 ₪
לקנייה
(נתניה)
מפצל HDMI 1:4
מפצל HDMI 1:4
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 250 ₪ | משלוח: 19 ₪
מחיר סופי: 269 ₪
לקנייה
(תל אביב)
קופסת מיתוג USB2.0 אוטומטית משודרגת , כל מכשיר USB או מדפסת אחת ל-4 מחשבים
מוצר חדש קופסת מיתוג לשיתוף USB שמאפשרת לחבר רכיב USB אחד (בדכ מדפסת) ל-4 מחשבים. קופסאת מיתוג משודרגת עם התאמה מלאה לכל מכשירי ה - USB ועם כבלי USB ארוכים החלפה בין המחשבים באמצעות לחיצה על כפתור בקופסא, או באמצעות לחיצת CTRL+F11 (מצריך את התקנת התו
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 189 ₪ | משלוח: 15 ₪
מחיר סופי: 204 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
ממיר מדיה D-Link DMC-F02SC
DMC-F02SC D-Link Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Multi-mode Fiber (2km, SC) Media Converter Module ממיר נחושת (100base-TX) לאופטי (100base-FX) - עד 2 קמ על כבל Multi Mode
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 230 ₪ | משלוח: 30 ₪
מחיר סופי: 260 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
ממיר אופטי גיגה TP-LINK Multi-mode TP-MC200CM GIGA
165548 מוצר מקורי בהתחייבות! כולל משלוח עם שליח עד הבית מוצר ואחריות של היבואן הרשמי- איכות מובטחת. ממיר אופטי גיגה TP-LINK Multi-mode TP-MC200CM GIGA מק''ט:99360-200-00 1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m, switch
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 259 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 259 ₪
לקנייה
(נתניה)
קופסת מיתוג HDMI1.4 עם 3 כניסות + שלט רחוק, תומכת 4K + 3D
מוצר חדש. קופסת מיתוג אלקטרונית עם שלט רחוק. מאפשרת לחבר עד 3 מכשירי HDMI לכניסת HDMI אחת בטלוויזיה. החלפה בין המכשירים שבכניסה מתבצעת באמצעות השלט הרחוק, הפונקציה האוטומטית של הקופסא או באמצעות הלחצן שעל הקופסא. על השלט כפתורים: 1, 2, 3, למטה, למעלה
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 220 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 220 ₪
לקנייה
(רחובות)
קופסאת מיתוג ATEN VS92
קופסאת מיתוג ATEN VS92 מפצל VGA ומגבר כניסה אחת ל 2 יציאות עד 65מ
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 216 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 216 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מפצל VGA מוגבר ואיכותי ל-4 מסכים 350MHz
SPLIT-VGA4-1 מאפשר לחבר מחשב למספר צגים או מקרנים ולהציג בכולם בו-זמנית. במפצל יש מגבר מובנה ששומר על איכות האות בכל היציאות. ניתן לחבר מסכים במרחק של עד 60 מטר מהמכשיר. רוחב פס: 350MHz. רזולוציה מקסימלית: 1920*1440 ב-60Hz. ניתן לשרשור (חיבור מפצלים נו
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 175 ₪ | משלוח: 45 ₪
מחיר סופי: 220 ₪
לקנייה
(הרצליה)
מפצל RCA מוגבר אודיו+וידאו ל-8 יציאות בו-זמנית
מוצר חדש מפצל RCA איכותי שמאפשר לשלוח אות וידאו אנלוגי (COMPOSITE RCA) + אודיו (2xRCA STEREO) ממקור אחד למספר טלוויזיות בו-זמנית. במפצל יש מגבר מובנה ששומר על איכות האות בכל היציאות. בכניסה: 1x 3xRCA. ביציאה: 8x 3xRCA. מסופק עם ספק כוח 9V. התקנ
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 279 ₪ | משלוח: 15 ₪
מחיר סופי: 294 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
מיתוג אוטומט 2 מחשבים למדפסת USB
106125 מיתוג אוטומט 2 מחשבים למדפסת USB
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 249 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 249 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
מפצל HDMI מכאני לחיבור 4 מכשירים
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 299 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 299 ₪
לקנייה
(נתניה)
מפצל HDMI V1.4 מוגבר ל-2 מסכים בו זמנית, תומך 4Kx2K + 3D
מוצר חדש. מפצל איכותי וקומפקטי, שמאפשר להציג ב-2 מסכים סימולטנית ממקור שידור אחד ללא ירידה באיכות התמונה. מתאים לשימוש עם ממירים של YES, HOT, מתאים ל-STREAMER, BLUE-RAY, PC ועוד... במפצל יש אקווליזר ומגבר מובנים שמאפשרים לחבר כבלים ארוכים בכניסה וביצי
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 255 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 255 ₪
לקנייה
(רחובות)
רכזת רשת/ממתג HP V1405-5G Switch JD869A
מוצר חדש. רק בחצי חינם: עד 12 תשלומים ללא ריבית והצמדה אפשרות איסוף עצמי מכל סניפי הרשת . משלוחים מהירים במיוחד עד 2 ימי אספקה .
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 213 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 213 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מפצל HDMI עם מגבר 1:4
2595 משלוח חינם בדואר רשום !!! מפצל איכותי וקומפקטי, שמאפשר להציג ב-4 מסכים סימולטנית ממקור שידור אחד ללא ירידה באיכות התמונה. מתאים לשימוש עם ממירים של YES, HOT, מתאים ל-MKV, BLUE-RAY, PC ועוד... במפצל יש אקווליזר ומגבר מובנים שמאפשרים לחבר כבלים א
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 288 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 288 ₪
לקנייה
(רחובות)
מפצל HDMI מוגבר ל 2 מסכים בו זמנית (תומך 3D)
HDMI 2 ( 3D) מפצל איכותי וקומפקטי, המאפשר להציג בשני מסכים סימולטנית ממקור שידור אחד ללא ירידה באיכות התמונה והקול. מתאים לשימוש עם ממירים של yes, hot, מתאים ל-mkv, blue-ray, pc ועוד... במפצל יש אקווליזר ומגבר מובנים שמאפשרים לחבר כבלים ארוכים בכנ
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 202 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 202 ₪
לקנייה
(נתניה)
מיתוג אוטומט usb מ- 2 מחשבים למדפסת אחת
9320 מיתוג אוטומט usb מ- 2 מחשבים למדפסת אחת
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 299 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 299 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
מרחיק HDMI על גבי שני כבלי רשת CAT5e/6
מוצר חדש סט של משדר ומקלט קומפקטיים שמאפשרים להעביר אות של HDMI על גבי 2 כבלי רשת למרחק של עד 30 מטר. האות עובר על גבי שני כבלי תקשורת STP/FTP רגילים שמחברים בין המשדר והמקלט. מצויין לשידור אות של HDMI למרחקים שכבלים רגילים לא מגיעים אליהם, כמו כן נוח
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 279 ₪ | משלוח: 15 ₪
מחיר סופי: 294 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
מפצל HDMI מוגבר ל 4 מסכים בו זמנית (תומך 3D)
HDMI 4 ( 3D) מפצל איכותי וקומפקטי, המאפשר להציג בארבעה מסכים סימולטנית ממקור שידור אחד ללא ירידה באיכות התמונה. מתאים לשימוש עם ממירים של yes, hot, מתאים ל-mkv, blue-ray, pc ועוד... במפצל יש אקווליזר ומגבר מובנים שמאפשרים לחבר כבלים ארוכים בכניסה
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 251 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 251 ₪
לקנייה
(נתניה)
מפצל VGA מוגבר ואיכותי ל-8 מסכים 250MHz
מוצר חדש מאפשר לחבר מחשב למספר צגים או מקרנים ולהציג בכולם בו-זמנית. במפצל יש מגבר מובנה ששומר על איכות האות בכל היציאות. ניתן לחבר מסכים במרחק של עד 65 מטר מהמכשיר. מפרט טכני: רוחב פס: 250MHz. רזולוציה מקסימלית: 1920*1440 ב-60Hz. תמיכה בפורט 1 ב-D
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 249 ₪ | משלוח: 15 ₪
מחיר סופי: 264 ₪
לקנייה
(פתח תקווה)
GOLD-TOUCH 4Port HDMI splitter
hdmi-sp-2 HDMI SPLITTER,קופסת מיתוג ממחשב אח ל-4 מסכים בחיבור HDMI.דגם HDMI-SP4
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 299 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 299 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
קופסת מיתוג GOLD TOUCH 4 PORTS KVM-USB-4
קופסת מיתוג GOLD TOUCH 4 PORTS KVM-USB-4 כולל כבל, שנה אחת אחריות(בכפוף להוראות היצרן).
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 247 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 247 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מזרקי PLANET Poe -163
מזרקי PLANET Poe -163
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 256 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 256 ₪
לקנייה
(רמת גן)
מיתוג אוטומט 1/2 מחשב/מדפסת DB25
9070 בורר 2 מחשבים 1 מדפסת אוטומטי , לכל סוגי המדפסות כולל מדפסות העובדות B-DIRACTIONAL (דו כיווני)
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 215 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 215 ₪
לקנייה
(ראשון לציון)
ממיר אופטי D-LINK DMC-F02SC
ממיר אופטי D-LINK DMC-F02SC ממיר נחושת (100base-TX) לאופטי (100base-FX) - עד 2 קמ על כבל Multi Mode, שנתיים אחריות (בכפוף להוראות יצרן)
הוסף למועדפים
הוסף להשוואת דגמים
מחיר: 240 ₪ | משלוח: חינם
מחיר סופי: 240 ₪
לקנייה
(רמת גן)
חיפוש חנויות קופסאות מיתוג לפי עיר
כאן ניתן למצוא קופסאות מיתוג למחשבים, עבור מסכים, מקלדות, עכברים,התקני אודיו, מדפסות,קופסאות המאפשרות חיבור של 2 מחשבים, 4 מחשבים, 16 מחשבים ברזולוציית וידאו של 1920x1440, 1600x1200, 2048X1536, מהמותגים Edimax, TRENDnet, Aten, Level One, Dlink, ואחרים.
מוצרים מומלצים
בהשראת חיפושים קודמים
המידע המופיע ב zap מסופק על ידי החנויות עצמן ובאחריותן בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.
ykm לאתר